На Донеччині розпочався літній змагальний сезон

242

20-21 квітня у Бахмуті на стадіоні «Металург» відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2002, 2003 років народження та молодших.

Ці змагання розпочали новий регіональний сезон змагань на повітрі. Не дивлячись на складні погодні умови першого дня, юні спортсмени продемонстрували свої вміння та поновили особисті рекорди.

Валерія Бакало з результатом 13,1 стала найкращою на дистанції 100 м серед дівчат у молодшій категорії. Досить не поганий час на дистанції 200 м показала Альбіна Куракулова – 27,0 секунди. У секторі для стрибків у висоту планка 1 м 55 см підкорилася Єлизаветі Коломієць, яка посіла перше місце у цій дисципліні. Єлизавета Лященко з результатом 10 м 65 см стала найкращою у потрійному стрибку.

У фінальних забігах на дистанції 100 м серед дівчат категорії U18 перемогу з результатом 12,4 здобула Юлія Тур. Поліна Слищенко фінішувала першою на дистанції 800 м, її час – 2.29,7. Ольга Дибка з результатом 1.08,9 здобула перемогу з бігу на 400 м з/б. У секторі для стрибків у висоту Анастасія Козлова завершила змагання з результатом 1 м 55 см та посіла перше місце. У секторі для потрійного стрибка перемогу здобула Єлизавета Мулик, її результат – 11.04. Олександра Ревіна стала найкращою серед дівчат з метання молоту — 47м 20 см.

У фінальних забігах на дистанції 100 м серед юнаків молодшої категорії перемогу з результатом 11,9 здобув Володимир Новодранов. Максим Фомін з результатом 2.09,6 став найкращим на дистанції 800 м. У фінальних забігах дистанції 100 м серед юнаків U18 першу сходинку з результатом 11,2 посів Володимир Турлак. З бігу на 200 м перемогу здобув Микита Синельников, його результат – 23,0. Даниїл Шаповалов показав непоганий час на дистанції 800 м – 2.01,7 – та піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу. В метанні диску Володимир Немченко відправив снаряд на позначку 40.50 та здобув золоту нагороду. Вадим Горецький з результатом 14 м 30 см посів перше місце у штовханні ядра. Вадим Анісімов з результатом 45.00 став найкращим серед метальників списа.

Попередня статтяКонференція ЄА: про Україну, Берлін-2018 та нововведення
Наступна статтяСергій Касьянов – Заслужений тренер України!