Ігор Гелетій та Тетяна Вернигор виграли чемпіонат України з півмарафону

321
6 травня на Волині в рамках традиційного Ковельського міжнародного пробігу відбувся чемпіонат України з півмарафону.
 
– Погода, як для півмарафону, була чудова, – розповідає старший тренер збірної України з видів витривалості Олег Курбаков. – Єдине що – на певних ділянках траси спортсменам заважав вітер. Тим не менш, він не завадив показати елітним учасникам гарні результати. У чоловіків перемогу з гарним результатом здобув досвідчений Ігор Гелетій з Івано-Франківської області – 1:06.52. Для порівняння – цей час швидший, ніж показав два тижні тому на Київському півмарафоні найкращий з українців Роман Романенко. Далі на п’єдесталі розташувалися два атлети основного складу збірної – волинянин Юрій Русюк (1:07.03) та Ігор Русс з Київщини (1:09.03). Зазначу, що Русс у складі нашої марафонської команди братиме участь в чемпіонаті Європи у Берліні, отож у Ковелі він перевіряв свої сили.
 
У жінок найкращою стала одна з найкращих атлеток країни з бігу на довгі дистанції харків’янка Тетяна Вернигор – 1:18.10. Другою та третьою стали, відповідно Віта Потерюк з Рівненської області (1:18.40) та Наталія Батрак з Харківщини (1:18.53).
 
Чемпіонат світу з півмарафону проводиться раз на два роки, отож у 2019-у його не буде. Тим не менш відбір на цій національній першості ми проводили. Найкращі його учасники у вересні в Сараєво (Боснія і Герцеговина) візьмуть участь в чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з півмарафону.
Попередня статтяУ Львові та Ужгороді відбулися курси підвищення кваліфікації тренерів
Наступна статтяПодвійна перемога українців у Майнці