Найкращі атлети Донеччини та Луганщини розпочали сезон у Бахмуті

325
12 травня на стадіоні СК «Металург» Бахмута пройшов Кубок Донецької області з легкої атлетики, який порадував високими результатами.

У змаганнях взяли участь легкоатлети з різних куточків Донецької та Луганської області. У фінальних забігах серед чоловіків на дистанції 100 м перемогу з результатом 10,9 здобув Ілля Перцович. Євген Винничук з часом 48,7 став найкращим з бігу на 400 м. Низкою високих результатів порадували чоловіки на дистанції 200 м. Олександр Пирогов впевнено зайняв перше місце (21,6), за ним – Кирило Приходько (22,0). Найкращим на дистанції 800 м був Микола Овсянников — 1.58,6. Новий рекорд стадіону «Металург» у стрибках з жердиною підкорився Микиті Поліщуку – 4.30. У потрійному стрибку серед чоловіків з результатом 15.79 перемогу здобув Олександр Малосілов.

У жінок на дистанції 100 м перемогу з результатом 12,1 здобула Євгенія Коновалова. Високий результат на дистанції 400 м показала Аліна Логвиненко – 52,6. Катерина Коваль з часм 2.11,2 стала найкращою на 800-метрівці. Олена Радюк здобула «золото» на дистанції 200 м (24,8). У потрійному стрибку не було рівних Катерині Поповій, якій підкорилася позначка 13.32. У штовханні ядра (4 кг) перемогу здобула Марія Ларіна – 12.08.

Командний залік виграв Бахмут (510 очок), друге місце у атлетів Костянтинівки (369), третє – у Слов’янська (170).

Попередня статтяДобромір КАРАМАРІНОВ: «Україна – лідер в легкій атлетиці й гарний подразник для суперників»
Наступна статтяКубок Європи з бігу на 10000 метрів: вечір особистих рекордів українців