Катерина Табашник перемагає у Німеччині

205
20 травня Релінген-Зірсбург приймав 54-ті за ліком міжнародні легкоатлетичні змагання Pfingstsportfest. Українці виступали у двох дисциплінах – стрибках у висоту серед жінок і чоловіків.

 
Основна боротьба за перемогу у змаганнях серед жінок розгорнулася між українкою Катериною Табашник і німкенею Марі-Лоуренс Юнгфляйш. Власне, саме ці дві спортсменки і були фаворитками ще до початку турніру.
 
У той час як Табашник безпомилково долала висоту за висотою, Юнгфляйш припустилася першої похибки на 1,86 м. 1,88 обидві спортсменки подолали з другої спроби, а от на 1,90 м попереду була вже німкеня. Українка витратила на цій висоті всі три спроби, але заключна, на щастя, була успішною.
 
Все по своїх місцях розставили 1,92 метри. Табашник підкорила їх з другої спроби і перемогла. Юнгфляйш з результатом 1,90 м друга. А от трійку призерів замкнула ще одна українка, юна Ярослава Магучіх (1,86 м). У секторі виступала також Лілія Клінцоова, проте не змогла справитися зі стартовими 1,80 м.
 
Не все склалося цього вечора і у Віктора Лонського. Цього разу з результатом 2,07 метрів він сьомий. Юрій Кримаренко посів четверте місце (2,12 м). Переміг мексиканець Едгар Рівера (2,24 м).