Тріумф українців на півмарафоні IAAF Gold Label Road Races

265
19 травня Карлові Вари приймали півмарафон Mattoni Karlovy Vary Half Marathon, який входить до найпрестижнішої серії пробігів по шосе IAAF Gold Label Road Races. Змагання завершилися тріумфом українських атлетів.

Роман Романенко переміг у змаганнях серед чоловіків. При цьому до особистого рекорду йому не вистачило лише 36 секунд. Час Романенка – 1:03.58 год. Іспанця Хуссама Бенаббу він випередив на 18 секунд.

Успіхи наших атлетів на цьому не закінчилися. Третім фінішну лінію перетнув Сергій Лебідь (1:05.08 год), а ще двоє спортсменів – Ігор Олефіренко і Олександр Сітковський – завершили змагання у першій шістці. Олефіренко став п’ятим (1:06.55 год), а Сітковський посів шосте місце (1:07.31 год).

Не обійшлося без п’єдесталу і в змаганнях жінок. Ольга Котовська, подолавши дистанцію за 1:16.16 год, фінішувала другою. Швидше українки у Карлових Варах бігла лише чешка Єва Врабкова-Нилтова (1:11.54 год).
Попередня статтяВікторія Ткачук: призова трійка з одним з найкращих результатів у кар’єрі