Цього року Мінмолодьспорту закупить 50 жердин та інше легкоатлетичне обладнання

11
Цього тижня президент ФЛАУ Ігор Гоцул відвідав з робочим візитом Кіровоградську область. Окрім інспекції реконструкції легкоатлетичних об’єктів пан Гоцул поспілкувався з представниками легкоатлетичної спільноти з усієї України, які прибули на юнацьку національну першість серед СДЮШОР та ДЮСШ.
 
У розмові з тренерами з Харкова та Дніпра було піднято проблему щодо катастрофічної нестачі жердин для підготовки атлетів, які спеціалізуються зі стрибків з жердиною. Відразу після зустрічі президент ФЛАУ для вирішення цього питання зв’язався з державним тренером України з легкої атлетики В’ячеславом Тиртишником. Цього року ФЛАУ вдалося відстояти свою позицію перед Міністерством молоді та спорту щодо необхідності закупівлі інвентарю та обладнання для легкої атлетики. Оскільки від держави отримані завірення, що закупівля відбудеться, до її плану було внесено придбання 50 жердин.
 
Під час зустрічі з легкоатлетичними фахівцями підіймалося питання щодо реконструкції стадіонів в Кам’янському та Кривому Розі. Найближчим часом Ігор Гоцул проведе стосовно цього перемовини з мерами міст, а також керівництвом ФЛА Дніпропетровської області.
 
 
Директор та тренери ДЮСШ м. Сміла (Черкаська обл.) повідомили інформацію, що останнім часом на очільників школи чиниться тиск з боку місцевих органів влади з метою змінити керівництво. В той же час учні смілянської ДЮСШ показують гарні результати (зокрема, на поточному чемпіонаті України в Кропивницькому посіли загальне 13-е місце серед 44-х ДЮСШ). Ігор Гоцул обговорив дане питання з президентом ФЛА Черкаської області Леонідом Сіренком та начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максимом Зеленським. Досягнуто домовленості, що наступного тижня Леонід Сіренко та Максим Зеленський прибудуть до Сміли задля вирішення даного конфлікту.