Докладаються зусилля задля пришвидшення процесу реконструкції рівненського стадіону «Авангард»

235
Командний чемпіонат України серед СДЮШОР, ДЮСШ та клубів був насиченим не лише на високі результати, але й на плідні діалоги між керівництвом ФЛАУ та представниками легкоатлетичної спільноти, які прибули на змагання з усіх куточків України.
 
Ми вже повідомляли про проблеми, які були підняті під час зустрічі президента ФЛАУ Ігоря Гоцула з представниками Дніпропетровщини, Харківщини, Черкащини. Але чи не найтривалішим було обговорення складної ситуації, яка склалася зі спортивними спорудами у Рівненській області, зокрема її головною ареною – стадіоном «Авангард» у Рівному. У президента ФЛА Рівненщини Олега Машаненкова, тамтешніх тренерів викликає велике занепокоєння занадто повільне просування процесу реконструкції «Авангарду». Її проект зробила компанія зі Львова, але вона вже тривалий час не може його захистити у відповідних інстанціях. При тому, що кошти на реконструкцію у міськбюджеті виділені.
 
Після зустрічі у Кропивницькому з представниками Рівненщини Ігор Гоцул мав телефонну розмову з головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком та секретарем Рівненської міськради Сергієм Паладійчуком. Раніш пан Гоцул декілька разів приїздив до Рівного, спілкувався з представниками влади, обговорював питання реконструкції арени і отримав завірення, що вона невдовзі розпочнеться. Але не жаль, цього на даний момент не відбулося. Під час телефонної розмови і було обговорено ситуацію навколо стадіону – до яких дій необхідно вдатися ФЛАУ, Мінмолодьспорту, владі області та міста, щоб нарешті справа зрушилася з місця. Адже під час бесіди усі сторони виказали запевнення, що вони зацікавлені у відновленні «Авангарду».
 
У підсумку було досягнуто домовленостей, що у найближчі декілька тижнів ФЛАУ, керманичі Рівного та Рівненської області підготують свої пропозиції щодо подальших дій. Після цього у Рівному відбудеться зустріч усіх зацікавлених сторін – президента ФЛАУ, голови ОДА, мера міста, і буде складено дорожню карту якомога швидшої реконструкції стадіону «Авангард».