Андрій Каратєєв: «Рекорди України вже стають звичними на юнацьких змаганнях»

328
14-16 червня у Луцьку відбувся юнацький чемпіонат України з легкої атлетики (2001 р.н. і молодші). Для цієї вікової групи це був останній національний старт, за підсумками якого сформувався остаточний перелік кандидатів на участь в юнацькому чемпіонаті Європи (5-8 липня, Дьйор, Угорщина).
 
– Відзначу, що більшість спортсменів підійшли до цього старту в гарній формі, і впродовж чемпіонату і виконували чи підтверджували нормативи ЄА, і встановлювали особисті досягнення, – розповідає старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв. – Також, а це стає вже звичкою, не обійшлося без рекорду України. Ярослава Магучіх з Дніпра знову підтвердила свій високий рівень – перемогла у секторі для стрибків у висоту з результатом 1.93, що є новим юніорським рекордом країни, а також вивело її у лідери світового юнацького сезону.
 
Окрім неї хочу відзначити виступ наших юних, але вже відомих спортсменів. Таких як молотобойці з Дніпропетровської області Михайло Кохан (82.28) та Валерія Іваненко (73.17), сумчанин Олексій Кирилін (диск – 62.63). Порадував Олег Дорощук з Кіровоградщини, який виграв стрибки у висоту з найкращим результатом юнацького сезону в Європі – 2.15. Також можна відзначити Марію Горелову з Херсонської області – ця спортсменка 2002 р.н. лише увійшла до старшої групи, а вже показала результат у стрибках у довжину за шість метрів (6.03). Цікавими були змагання хлопців у потрійному стрибку – тут переміг Ілля Нехаєв з Дніпра (14.72). Високі результати були показані у більшості спринтерських дистанцій. Тому ми з оптимізмом дивимося на майбутній чемпіонат Європи в цих дисциплінах як в особистих видах, так і в естафетах. Переконаний, поборемося за високі місця.
 
Отож, наразі у нас на Дьйор є 50 нормативів, прізвища їх володарів тренерська рада і буде подавати на затвердження Виконавчому комітету ФЛАУ для участі в юнацькому чемпіонаті Європи.
Попередня статтяXIII Opolski Festiwal Skoków: призва трійка Юлії Чумаченко і перемоги українських юніорів
Наступна статтяПолтавські уроки