Українці – другі на міжнародній матчевій зустрічі у Мінську

330
Новенький стадіон «Динамо» у Мінську 22 червня приймав міжнародну матчеву зустріч збірних Білорусі, Балканських країн, Балтійський країн і України. Українці посіли у ньому друге місце, поступившись лише господарям – білорусам.

Українці, як і атлети зі збірної Балканських країн, набрали 138 очок, але посіли вище місце за додатковими показниками. Наші атлети перемогли у п’ятьох дисциплінах, у той час як балканці – лише двічі. Крім того українці два рази піднімалися на другу і три на третю сходинки. У білорусів 160 очок.

Одна з перемог українців була у досить молодій легкоатлетичній дисципліні – змішаній естафеті 4х400 метрів. Команда у складі Катерини Климюк, Анастасії Бризгіної, Данила Даниленка і Віталія Бутрима показала час 3.17,05 хв.

Непроста суперниця була у Христини Стуй на дистанції 100 метрів. Змагатися їй довелося з болгаркою Івет Лаловою-Колліо. Обидві показали час 11,30 с, а переможницю у цій дуелі і у матчі загалом визначав фотофініш. Тисячні долі секунди були на користь Стуй. Яна Качур перетнула фінішну лінію сьомою (11,98 с).

Сергій Смелик став єдиним, хто вибіг 200 метрів з 21 секунди. З результатом 20,81 с він перший. Еміль Ібрагімов фінішував шостим (21,31 с).

Євген Гуцол встановив особистий рекорд з бігу на 800 метрів (1.47,69 хв) і переміг. Олег Миронець фінішував у кроці під п‘єдесталу. З результатом 1.49,88 хв він четвертий.

Владислав Мазур захопив лідерство у секторі для стрибків у довжину з самого початку змагань і не віддавав його нікому аж до завершення. А найкращий стрибок того вечора виконав у заключній шостій спробі – 7,74 м. Сергій Никифоров посів шосте місце (7,42 м).

Відразу дві українки ввійшли до призової трійки у змаганнях зі стрибків у довжину. Марина Бех з результатом 6,64 м була другою, а Христина Гришутіна посіла третє місце (6,56 м). Перемогла білоруска Анастасія Мирончик-Іванова (6,74 м).

Надзвичайно захоплюючим виявилися змагання з бігу на 3000 метрів серед чоловіків. Сімонас Бертасіус зі збірної Балтійських країн продемонстрував справжній спринтерський фініш і переміг з часом 8.18,89 хв. Швидкий фініш був і в українця Володимира Кица. Він подолав дистанцію за 8.20,82 хв і став другим. Антон Грабовський – шостий (8.25,83 хв).

На дистанції 100 метрів з бар’єрами Ганна Чубковцова посіла третє місце (13,42 с). Наталія Ручківська встановила особистий рекорд (13,45 с) і фінішувала слідом. Темп же задавали білоруски Аліна Талай і Ельвіра Герман. Талай перемогла (12,50 с). У Герман 12,78 с.

Орися Дем‘янюк фінішувала третьою з бігу на 800 метрів (2.06,32 хв), а Наталія Пироженко з результатом 2.07,64 хв була шостою.

Юрій Кушнірук став четвертим з метання списа (76,92 м), а Микола Калюш завершив змагання шостим (72,21 м). Такі ж місця у цій дисципліні посіли жінки. Катерина Дерун була четвертою (54,50 м), а Ганна Гацько-Федусова – шостою (53,07 м).

У змаганнях зі штовхання ядра серед жінок маємо четверту сходинку Вікторії Клочко (16,65 м) і сьому Світлану Марусенко (15,17 м). Володимир Мисливчук з результатом 72,84 м став п’ятим з метання молота, а Сергій Регеда розмістився сходинкою нижче (72,12 м).

Вікторія Федчик (10.45,96 хв) і Ірина Племянник (11.23,47 хв) фінішували п’ятою і сьомою з бігу на 3000 метрів з перешкодами. Віктор Лонський з результатом 2,15 м посів п’яте місце зі стрибків у висоту, а Дмитро Дем’янюк – сьоме (2,10 м).
Попередня статтяФЛАУ та спортивна маркетингова агенція «Podium-SMG» підписали договір про співпрацю
Наступна стаття#BeActive Awards 2018: прийом заявок від кандидатів, бажаючих отримати нагороду