#BeActive Awards 2018: прийом заявок від кандидатів, бажаючих отримати нагороду

287
Європейська легка атлетика (ЕА) надає можливість висунити кандидата на нагороду #BeActive Awards 2018. Ця нагорода започаткована Європейською комісією і є центральним елементом щорічного Європейського тижня спорту. Її було створено для підтримки проектів і окремих осіб, діяльність яких спрямована на популяризацію спорту і активного способу життя у Європі.

 
ЕА вже четвертий рік поспіль виступає партнером Європейської комісії на Європейському тижні спорту. У цьому статусі у неї є можливість номінувати для Європейської Комісії потенційних лауреатів.
 
У #BeActive Awards є три номінації:
 
#BeActive Education Award
#BeActive Workplace Award
#BeActive Local Hero Award
 
#BeActive Education Award: покликана привернути увагу до освітньої складової. Ті, хто подаватимуть заявки, повинні продемонструвати конкретні шляхи для залучення дітей до активного способу життя додатково до уроків фізичного виховання, які входять до розкладу у дитячих садочках і школах. Вони можуть включати додаткові спортивні заходи, заняття фізичною культурою після школи та інші креативні рішення для формування освітнього середовища, яке б сприяло активному способу життя.
 
Кандидат повинен чітко продемонструвати, що його освітня розробка працює у напрямку пропаганди і розширення участі у заходах, пов’язаних зі спортом і фізичною культурою. Кандидат повинен звернути увагу на такі критерії:
 
Креативність: ви розвиваєте новий підхід чи базуєтеся на традиційних методах? Ви працюєте над конкретним випадком, який виник у вашому освітньому середовищі?
 
Вплив: чи могли брати участь діти з сімей з різним соціальним статусом, різного віку, культур, з різним рівнем фізичної підготовки і т.д.? Чи були також залучені сім’ї? Як змінилися їхні погляди і/чи покращився їхній спосіб життя?
 
Охоплення: скільки дітей ви змогли залучити до заходів? Скільки вчителів вдалося залучити?
 
Рентабельність: вам вдалося зберегти розумні витрати у роботі над бажаними результатами? Як ви отримали фінансування для ініціативи – від освітнього закладу чи інших ресурсів (наприклад, спонсору з бізнес-сектору, програми регіонального чи національного фінансування)?
 
Стійкий розвиток: чи можуть ваші дії чи ініціативи щодо заохочення до участі у спортивних заходах розвиватися у довгостроковій перспективі?
 
Можливість втілення ідеї в життя: чи можна було б ваші напрацювання легко повторити в інших навчальних закладах та інших країнах? Чи могли б вони отримати подібні результати?
 
Іншими словами, кандидат повинен бути готовим продемонструвати конкретні результати.
 
Кандидати повинні заповнити англійською мовою анкету, переконатися, що їхня заявка відповідає всім критеріям, та надіслати її до 2 липня на електронну адресу apetrov@uaf.org.ua(Антон Петров).  Також необхідно завантажити до чотирьох фотографій вашого проекту/ініціативи у високій якості.
 
#BeActive Workplace Award: для тих, хто може запропонувати робоче місце, на якому продемонстровані конкретні шляхи для заохочення і допомоги працівникам вести активний спосіб життя.Це може включати створення цільової групи персоналу, яка буде відповідальною за промо активного способу життя, регулярні зустрічі, прогулянки в обідній час та інші креативні рішення щодо створення робочого простору і оточення, які сприятимуть активному способу життя.
 
Кандидат повинен чітко продемонструвати, що його робочий простір працює у напрямку пропаганди і розширення участі у заходах, пов’язаних зі спортом і фізичною культурою, серед працівників/персоналу. Кандидат повинен звернути увагу на такі критерії:
 
Креативність: чи розробили ви незвичний підхід? Чи використовували ви внесок співробітників для втілення ідей?
 
Вплив: чи брали участь співробітники різного рівня з вашої організації? Чи брали участь конкретні групи (наприклад, жінки, матері, люди з фізичними вадами)? Як проявилися зміни у їхньому мисленні і/або зміни у поведінці при переході до/від роботи?
 
Охоплення: скільки людей ви змогли залучити до заходів?
 
Рентабельність: вам вдалося зберегти розумні витрати при реалізації ваших ідей? Чи можуть всі або деякі з ваших ідей бути втілені на всіх робочих місцях?
 
Стійкий розвиток: чи брали ваші співробітники на себе клопоти по організації ініціатив? Чи будуть вони надалі більше займатися спортом?
 
Можливість втілення ідеї в життя: чи можна було б ваші напрацювання легко повторити на інших робочих місцях у вашій країні або іншій країні Європи? Чи могли б вони отримати такі ж результати?
 
Іншими словами, кандидат повинен бути готовим продемонструвати конкретні результати.
 
Кандидати повинні заповнити англійською мовою анкету, переконатися, що їхня заявка відповідає всім критеріям, та надіслати її до 2 липня на електронну адресу apetrov@uaf.org.ua(Антон Петров).  Також необхідно завантажити до чотирьох фотографій вашого проекту/ініціативи у високій якості.
 
#BeActive Local Hero Award: присуджується за індивідуальні досягнення у мотивуванні інших і служить стимулом для ведення активного способу життя. Дух нагороди має на меті відзначити людину, яка послідовно працює над пропагандою участі у спортивних заходах свого місцевого населення чи общини.
 
Потенційний переможець повинен бути співробітником або волонтером, який об’єднує в собі кілька ролей, таких як тренер, керівник групи, асистент, адміністратор клубу, член комітету, фандрайзер, викладач, працівник, член місцевої ради. Вік кандидата повинен перевищувати 18 років, він повинен жити у країні, від якої подається на номінацію, та займатися своєю діяльністю на місцевому, національному або регіональному рівнях. Кандидат на нагороду повинен:
 
– інформувати, надихати і сприяти участі у спортивних заходах і заходах з фізичної культури;
– розширювати до них доступ шляхом безкоштовних занять або за рахунок їхньої низької вартості;
– сприяти активності з урахуванням одного або кількох показників: вік, стать, етнічна приналежність, культура, місцевість і початкова фізична готовність;
– запропонувати надихаючу і «доступну» особисту історію.
 
Одним словом, проект кандидата повинен бути хорошою моделлю для наслідування, доводячи, що він надихнув або допоміг людям на місцевому рівні долучитися до спортивних заходів і заходів з фізичного виховання, а також бути хорошою особистою історією, яка розповідає про досягнення кандидата.
 
Кандидати повинні заповнити англійською мовою анкету, переконатися, що їхня заявка відповідає всім критеріям, та надіслати її до 2 липня на електронну адресу apetrov@uaf.org.ua(Антон Петров).  Також необхідно завантажити до трьох фотографій кандидата, який бере участь в ініціативі (фото у високій якості).
 
***
 
ЕА може представити максимум трьох учасників на всі три категорії (наприклад, 1-1-1, 2-1-0, 3-0-0 і т.д.).
 
Згідно з правилами, кандидати на нагороду повинні досягти 18-річного віку.Всі учасники, фіналісти і переможці повинні дати свою згоду на участь у медіа і публічних активностях, пов’язаних з #BeActive Awards і її номінаціями.
 
Заявки приймаються до 2 липня, 17:00 за київським часом. Вони повинні бути заповнені англійською мовою і надіслані на електронну адресу apetrov@uaf.org.ua.
 
 
 
 
 
Опрацювавши заявки, ФЛАУ відправить їх до ЕА, а та (після опрацювання і визначення найкращих) – до Європейської комісії, яка і визначить трійки найкращих і переможців.
 
Перші трійки у кожній з номінацій отримають сертифікати і оплачувані поїздки на двох до Софії (Болгарія) на церемонію нагородження. Переможці у кожній з номінацій додатково отримають 5000 євро, нагороду і у знак визнання успіху професійний відео-кліп ініціатив-переможниць.