Обговорення проекту Програми навчання, підвищення кваліфікації та ліцензування тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців з легкої атлетики України

259
Виконавчий комітет ФЛАУ на своєму засіданні 24 червня 2018 року розглянув проект Програми навчання, підвищення кваліфікації та ліцензування тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців з легкої атлетики України, запропонований керівником Комплексної наукової групи Русланом Кроптою.
 
Присутні відзначили вагоме значення роботи, проведеної останнім часом КНГ, в тому числі в напрямку організації та проведення семінарів з підвищення кваліфікації вітчизняних тренерів. Обговорили, завдяки яким заходам її можна зробити ще більш ефективною.
 
Виконком ФЛАУ вирішив прийняти проект за основу та оприлюднити його задля громадського обговорення. З проектом «Програми навчання, підвищення кваліфікації та ліцензування тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців з легкої атлетики України» можна ознайомитися за ЦИМ посиланням. Свої зауваження та пропозиції прохання надсилати керівнику КНГ Руслану Кропті на електронну адресу y_kropta@ukr.net.
Попередня статтяРекорд Андрія Василевського та хет-трик Аліни Шух в Кропивницькому
Наступна статтяСклад збірної України на юнацький чемпіонат Європи-2018