Рекорд Андрія Василевського та хет-трик Аліни Шух в Кропивницькому

249
21-23 червня у Кропивницькому відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики. Це був останній етап відбору, за підсумками якого було сформовано список кандидатів для участі в чемпіонаті світу серед юніорів (10-15 липня, Тампере, Фінляндія).
 
– Змагання пройшли в доволі складних погодних умовах – перші два дні було спекотно, в третій впродовж усього дня йшов дощ, – розповідає старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв. – Тим не менш в низці дисциплін були показані високі результати.
 
В першу чергу відзначу виступ нашої провідної атлетики, багатоборки з Броварів Аліни Шух. Вона виступала в окремих видах, і в трьох з них перемогла – у стрибках у висоту (1.80), стрибках у довжину (6.10) і метанні спису (53.64).
 
Цікавим був забіг на 110 м з/б у хлопців. Андрій Василевський з Миколаївської області підтримав цьогорічну приємну традицію, започатковану юнаками, і, вибігши з гросмейстерських 14-ти секунд, встановив юніорський рекорд України – 13,96.
 
В метанні молота в останній день в важких погодних умовах 17-річний Михайло Кохан з Дніпропетровщини вирішив спробувати себе з 6-кілограмовим снарядом і переміг з непоганим результатом – 77.19. Ми розраховуємо, що він, а також івано-франківець Михайло Гаврилюк (став другим – 70.22) зможуть поборотися за нагороди на чемпіонаті світу.
 
Порадувало нас повернення в сектор для стрибків у висоту Дмитра Нікітіна з Житомирщини. Він цілий рік не змагався, переніс операцію, але в першому ж старті зумів виконати норматив – 2.16. Також хочу відзначити львів’янина Владислава Лавського. Його минулорічний успіх на юнацькому чемпіонаті світу був певною несподіванкою. Але теперішній результат 2.19 відповідає тому рівню, який Владислав готовий показати на чемпіонаті світу, і радує тенденція зростання його результатів.
Попередня статтяЗалаштунки матчевої зустрічі в Мінську
Наступна статтяОбговорення проекту Програми навчання, підвищення кваліфікації та ліцензування тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців з легкої атлетики України