Юлія Левченко і Олексій Касьянов – у трійках «Діамантової ліги» у Парижі

361
Українка Юлія Левченко з найкращим результатом нинішнього сезону ввійшла до трійки призерів на етапі «Діамантової ліги» у Парижі.

 
Юлія Левченко з перших спроб долала всі висоти, включаючи 1,94 метри. Саме цей результат був найліпшим для неї до паризького етапу. На нове найкраще досягнення сезону, 1,97 метрів, вона витратила три спроби. Бельгійка Нафіссату Тіам подолала їх з другої. 2,00 метри обом цього вечора не підкорилися. Тож за спробами Левченко посіла третє місце, а Тіам друге.
 
Катерина Табашник вкотре впродовж сезону продемонструвала досить стабільний результат. З третьої спроби подолавши 1,94 метри, вона посіла шосте місце. 1,97 м, що на один сантиметр вище її особистого рекорду, цього вечора не підкорилися. Перемогла з найкращим результатом сезону у світі і рекордом змагань Марія Ласіцкене (2,04 м).
 
Олексій Касьянов змагався з триборства (дисципліна не входить до числа «діамантових»). За сумою трьох видів він набрав 2643 очка (стрибки у довжину – 7,53 м; штовхання ядра – 14,18 м; 110 метрів з бар’єрами – 14,10 с) і посів друге місце. Переміг француз Кевін Майєр (2860 очок).
Фото (с)Павло Маменко
Попередня статтяНасичені збори в Конча-Заспі
Наступна статтяОльга Стадник та Андрій Ткачук виграли чемпіонат України з 48-годинного бігу