Насичені збори в Конча-Заспі

319
Насиченою на події виявилася середина тижня для українських метальників, які наразі перебувають на тренувальному зборі на Олімпійські базі «Конча-Заспа». Там відбулася низка заходів, які, певно, стануть атлетам у пригоді.
 
– У середу зранку у команди відбулася зустріч з президентом Федерації легкої атлетики України Ігорем Гоцулом, – розповідає метальниця молоту, член Комісії атлетів ФЛАУ Ірина Новожилова. – Дуже багато питань було стосовно нинішньої системи розподілу коштів на підготовку. Хтось вважає її хорошою, хтось – не до кінця відпрацьованою. Відповіді на всі запитання були отримані. Когось вони задовольнили, когось ні, але було вирішено, що наразі ця система дієва, працюємо за нею, але у майбутньому її потрібно доопрацьовувати.
 
Також Ігор Євгенович розповів про останні новини щодо діяльності ФЛАУ, підняв питання антидопінгу. Запитували спортсмени щодо інвентарю, якого не вистачає. Президент Федерації, що невдовзі ситуація має поліпшитися.
 
 
Після цього у наших атлетів відбулася фотосесія з дітками-фотомоделями. Цей захід пройшов за ініціативи ГО «За наше майбутнє». Ми показали хлопчикам та дівчатам, як правильно поводитися з молотом, списом, ядром, диском. Вони самі спробували пометати наші знаряддя (звісно, їх дитячі, легкі версії). Також ми пофотографувалися з нашими юними гостями. Фотосесію буде опубліковано в журналі «Bebyphotostar», який розповсюджується в багатьох країнах світу. Вважаю, що це гарний засіб популяризації українського спорту.
 
 
Потім збірна Україн з метань зустрілася з бронзовим призером Атланти-1996 Олександром Крикуном. Це було дуже пізнавальне, живе спілкування, всім дуже сподобалося. Олександр поділився різними секретами – як краще підготуватися до змагань, як краще себе поводити під час виступів. На мою думку, настанови такого досвідченого спортсмена, як Олександр Крикун, дуже мотивували наших атлетів. Очі у них прямо горіли. Спортсмени-молотобойці ставили запитання по нюансах підготовки у своїй дисципліні, і отримали від Олександра дуже детальні відповіді. Хоча знаю, що немолотобойцям також було цікаво. Також він запропонував свою допомогу – сказав, що без проблем у будь-який час готовий приділити увагу будь-кому зі спортсменів. За його словами, в якийсь момент він був перестав вірити в українські метання, але зараз у нього відродився ентузіазм, і він з задоволенням надасть свою допомогу. Загалом дуже добре, що такі зустрічі проводяться. У нас достатньо титулованих атлетів, з досвідом, які можуть надати корисні практичні рекомендації.
 
 
Також у нас проходив семінар НОК України з антидопінгу за участю представників НАДЦ та відомого лікаря Сергія Скрипкіна. У нас дуже рідко проводяться такі заходи, а інформація, яка під час них отримується, є дуже корисною. Гості розповіли спортсменам, що зараз дозволено, а що ні, як взагалі правильно відвести дітей від фармакології. Звісно, ту є свої нюанси – ми, на жаль, не можемо перевіряти всі препарати, які нам на сьогодні доступні, але тим не менш відповідальність у сфері антидопінгу лежіть у своїй більшості на спортсменах, а тому такі семінари вкрай необхідні. По обличчям слухачів було видно, що всім цікаво. Я переконана, що користь однозначно була.
Попередня статтяПроект календаря-2019 та інші рішення червневого Виконкому ФЛАУ
Наступна статтяЮлія Левченко і Олексій Касьянов – у трійках «Діамантової ліги» у Парижі