Велика легка атлетика повернулася на Донеччину!

320
На Донеччині вперше з 2013 року відбувся чемпіонат України з легкої атлетики. 7-8 липня у Бахмуті стосунки з’ясовували представники молодіжної вікової групи (U-23).
 
– Враження від молодіжного чемпіонату України-2018 залишилися виключно позитивні, – розповідає старший тренер збірної України Олексій Сердюченко. – Приємно вразила спортивна база – єдина в Україні, яку можна назвати повноцінною легкоатлетичною. Тут і манеж, і поруч класний стадіон з гарним покриттям на 8 доріжок і якісним інвентарем. Були гарно організовані трансфери – всіх учасників автобуси від залізничною станції Костянтинівка відвозили до Бахмуту, а після завершення змагань – назад на потяг. Уся дорога займала десь півгодини. Жодних нарікань не було до умов проживання. Отож, високого рівня організацію відзначили і тренерський штаб, і учасники змагань. Її рівень повністю відповідав національним чемпіонатам.
 
Серед результатів відзначу перемоги у стрибках у висоту львів’янина Вадима Кравчука (2.19) та харків’янки Лілії Клінцової (1.85). У спринті не погано себе проявили Олександр Соколов з Миколаєва (100 м – 10,55) та Артур Назарук зі Львівщини (200 м – 21,35). У штовханні ядра не було рівних вінничанину Роману Кокошку – 18.42.
 
У загальнокомандному заліку найкращими виявилися представники Донеччини, на другому місці – Харківська область, на третьому – Дніпропетровська.
 
Для багатьох учасників цей чемпіонат, окрім з’ясовування стосунків у своїй віковій групі, це був етап підводки під головний старт національного сезону – чемпіонат України (18-21 липня, Луцьк), де вони намагатимуться виконати нормативи на дорослий чемпіонат Європи. Ну а з тих атлетів, які через високу конкуренцію у своїх видах мають невеликі шанси на поїздку до Берліну, за підсумками бахмутського чемпіонату буде сформовано команду на чемпіонат Асоціації Балканських атлетичних федерацій. І вона у нас вимальовується доволі сильна.
 
Повні результати змагань – за ЦИМ посиланням
Попередня статтяВасиль Макух та Ярослава Магучіх – найкращі легкоатлети червня в Україні!
Наступна статтяАндрій Каратєєв: «Якою б хорошою не була матчева зустріч, але чемпіонат Європи є чемпіонатом Європи»