На Івано-Франківщині відзначили рекордсменів

231
Федерація легкої атлетики Івано-Франківської області спільно з відділенням НОК України в Івано-Франківській області відзначили рекордсменів України та області – Христину Юдкіну, Валерія Літанюка і Станіслава Сеника.

Христина Юдкіна на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби у Тайцані виграла бронзову медаль у командному заліку на дистанції 50 км і встановила на ній національний рекорд України (4:22.15 год).

Валерій Літанюк у складі чоловічої команди виграв срібні медалі командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби на 50 км. Йому належить рекорд Івано-Франківської області на цій дистанції (3:53.05 год).

Станіслав Сеник – бронзовий призер чемпіонату України з бігу на 400 метрів. Удруге цього сезону перевищив найкраще досягнення і став рекордсменом  Івано-Франківської області з результатом 46,68 с.

Усі троє готуються у складі національної збірної команди України з легкої атлетики до головного старту сезону – чемпіонату Європи, який відбудеться у Берліні з 7 по 12 серпня.