Українці дебютували на чемпіонаті ABAF

291
Доки на луцькому «Авангарді» точилася запекла боротьба за медалі чемпіонату України з легкої атлетики і місця у складі збірної для участі у чемпіонаті Європи, у Старій Загорі, що в Болгарії, молодь захищала кольори українського прапора на чемпіонаті Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ABAF).

З Болгарії українські легкоатлети повернулися з двома срібними медалями.

Лілія Клінцова стала срібною медалісткою змагань зі стрибків у висоту з результатом 1,84 м. Перемогла одна з лідерів світового сезону болгарка Мірела Демірева (1,95 м).

Другим на дистанції 110 метрів з бар’єрами був Роман Супрун (14,22 с).

Вадим Кравчук посів четверте місце зі стрибків у висоту (2,15 м), а Роман Кузьмінов був у цьому секторі 12-м (2,00 м). Микита Чесак фінішував п’ятим на дистанції 400 метрів з бар’єрами (53,27 с). Така ж сходинка у Романа Кокошка зі штовхання ядра (18,53 м).

Дарія Ставнича фінішувала шостою на дистанції 400 метрів (54,66 с), а Іванна Аврамчук була на ній восьмою (55,43 с). Аврамчук також змагалася з бігу на 200 метрів. У першому колі вона показала час 25,07 с і стала у своєму забігу третьою. Для виходу до фіналу цього результату не вистачило.

Марія Сіней стала сьомою з потрійного стрибка (13,02 м). Олександр Рєзанов був дев’ятим зі стрибків у довжину (7,13 м). Наталія Пироженко у забігу В на 800 метрів фінішувала четвертою (2.09,97 хв).