Старт «Олімпійського уроку»-2018

172
1 вересня на Оболонській Набережній у Києві відбулося яскраве спортивне свято – Олімпійський урок. З 2005 року його, за ініціативи президента Національного олімпійського комітету України, щороку проводять у всіх куточках країни.

 
Цьогорічний захід присвячений ІІІ літнім Юнацьким Олімпійським іграм, які у жовтні стартують у Буенос-Айресі.
 
Гості свята мали на більше, ніж 40 майданчиках могли познайомитися і спробувати себе з різних видів спорту, взяти участь у спортивних вікторинах і квестах, поспілкуватися з зірками спорту та його керівниками. Серед останніх участь в Олімпійському уроці взяли, зокрема, президент НОК України Сергій Бубка, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов і президент ФЛАУ Ігор Гоцул.
 
Завітали на свято і наші юні олімпійці, які представлятимуть Україну у Буенос-Айресі.
 
На олімпійському святі була представлена і Королева спорту. Дітлахи могли спробувати свої сили у рамках програми «Дитяча легка атлетика». А також позмагатися зі стрибків у довжину за подарункові сертифікати від офіційного партнера ФЛАУ мережі магазинів взуття INTERTOP.
 
Під час заходу на сцені Олімпійського уроку відбулося вшанування українських учасників Онкоолімпіади, яка в серпні відбулася в Польщі. За популяризацію олімпійського руху, активну участь в реалізації проектів НОК, поширення олімпійських цінностей серед молоді були відзначені заслужені вчителі України – Сергій Чешейко та Ліана Копилова.
 
Організатори заходи: Національний олімпійський комітет України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України, Київська міська державна адміністрація.
 
Після старту Уроку в Києві подібні центральні заходи пройдуть і в усіх регіонах України.
За матеріалами НОК України