Катерина Табашник і Андрій Проценко – переможці «Меморіалу Лонського»-2018

506
8 вересня у Бердичеві відбувся традиційний легкоатлетичний турнір зі стрибків у висоту «Меморіал Віталія Лонського».

 
Щороку участь у ньому беруть зірки української легкої атлетики, і 2018-й не став винятком. Змагатися атлетам цього разу довелося під дощем.
 
У змаганнях жінок виступили дві фіналістки чемпіонату Європи – Катерина Табашник і Оксана Окунєва. Щоправда, запеклої боротьби не вийшло. Окунєва завершила турнір з результатом 1,80 м і стала з ним другою. Тож Табашник надалі продовжила боротьбу лише з собою і планкою. Зупинитися Катерина вирішила, подолавши з другої спроби 1,93 м. Саме вона і стала переможницею «Меморіалу Лонського»-2018. А замкнула першу трійку Лілія Клінцова (1,70 м).
 
У змагання серед чоловіків також змагалися два фіналісти Берліна-2018. Андрію Проценку для перемоги вистачило 2,15 м. Після них він замовив відразу 2,25, і хоча всі три спроби були близькими до успіху, та планка на цій висоті не встояла. Дмитро Дем’янюк приїхав у Бердичів травмованим, проте з результатом 2,10 метри став третім, поступившись Дмитру Яковенку за спробами.
 
Також відзначимо повернення в сектор Олександра Бараннікова, який пропускав нинішній сезон. У Бердичеві він став одним з чотирьох атлетів, які подолали 2,05 м, і став з ним п’ятим.