Склад збірної України на чемпіонат ABAF з напівмарафону

226
16 вересня Сараєво прийматиме чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з напівмарафону.

 
Згідно з критеріями відбору, команда України може складатися з двох чоловіків і двох жінок (перше-друге місцяна чемпіонаті України з напівмарафону (16 травня 2018, Ковель)).
 
Виконком ФЛАУ в електронному режимі проголосував за підтримку пропозиції головної тренерської ради затвердити для участі у чемпіонаті ABAF з напівмарафону у змаганнях серед жінок двох легкоатлеток – Тетяну Вернигор (1-е місце на чемпіонаті України) і Віру Потерюк (2-е місце на чемпіонаті України).
 
У чоловіків чемпіон України з напівмарафону Ігор Гелетій травмований, а володарі другого і третього місць, учасники чемпіонату Європи у Берліні на марафонській дистанції Юрій Русюк та Ігор Русс відмовилися від участі у змаганнях. Оскільки ніхто з призерів чемпіонату України не зможе взяти участь у чемпіонаті ABAF з напівмарафону, головна тренерська рада рекомендувала затвердити для участі у чемпіонаті ABAF з напівмарафону лише жіночу команду. Дана пропозиція була підтримана і затверджена Виконкомом ФЛАУ.
Попередня статтяМар’ян Закальницький і Наталія Прищепа – найкращі легкоатлети серпня в Україні
Наступна статтяЗапрошуємо взяти участь у семінарі-тренінгу провідного тренера-масажиста і реабілітолога збірної Євгена Савченка