Наталія Дишлюк: «На доріжці завжди віддаю всі сили»

386
У рамках підготовки до юнацьких Олімпійських ігор Наталія Дишлюк перемогла на міжнародній матчевій зустрічі U18 з легкої атлетики. 400 метрів у дощовому Луцьку вона подолала за 57,37 с.

 
– Я захворіла перед матчевою зустріччю і відновлювалася. Ви самі розумієте, наскільки спортсмену, особливо спринтеру, важко відновитися після хвороби, – розповіла Наталія Дишлюк після фінішу. – Хотіла пробігти близько до свого особистого рекорду, але трішки не вдалося. Та я задоволена тим, що виклалася на повну і показала хоч і не найліпший результат, який хотіла, але все ж старалася.
 
Те, що ви бігли, особливо не маючи конкуренції, певно, теж грало не на користь результату?
 
Є конкуренція чи ні, я завжди викладаюся на повну, наскільки можу. На доріжці віддаю всі сили, які є, щоб показати високий результат. Буває так, що біжиш і думаєш: «Немає конкуренції, можна пробігти легше, все одно виграєш». Але буває і таке, що у суперниці, навіть тієї, у якої гірші результати, ніж у тебе, з’являються сили наприкінці дистанції і вона може тебе наздогнати і «з’їсти» на фініш. Так було на змаганнях у Стамбулі, коли мене просто накрили. Це було прикро, але зате я добре усвідомила свою помилку і в майбутньому це буде мені лише на користь. З віком ми набираємося досвіду, слідкуємо за виступами старших спортсменів, вчимося і у них теж.
 
У на юнацький чемпіонат Європи у Дьйор їхали, у першу чергу, з завданням відібратися на юнацькі Олімпійські ігри?
 
Я дуже хотіла цього, але складно було уявити, що я це зроблю. Конкуренція була велика, виступали сильні дівчата. Але я дуже горіла цим бажанням і мені вдалося. У Буенос-Айресі намагатимуся показати свій найкращий результат.
 
Як і де саме відбувалася ваша підготовка між Дьойром і матчем у Луцьку?
 
Ми трішки відпочивали, проте між цим відпочинком тренувалися, просто зменшивши навантаження. Перед початком сезону ми продумали плани роботи на нього у разі потрапляння на юнацькі Олімпійські ігри і у разі невиконання цього завдання і діяли згідно з ним. У нас були збори на морі: наша група їздила у Южне. Там ми набирали об’єми. А 10 вересня вже приїхали тренуватися на збір у Луцьк. Погода була краща, ніж під час матчу, але це вже традиція виступати під дощем.
Фото з особистої сторінки Наталії Дишлюк у соціальних мережах
Попередня статтяВалерія Іваненко: «Не очікувала, що встановлю рекорд на матчевій зустрічі»
Наступна статтяОлег Дорощук: «На матчі просто потрібно було перемогти»