У Сумах відбувся науково-практичний семінар-тренінг за участю Євгена Савченка.

263
22 вересня у конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся науково-практичний семінар-тренінг на тему «Сучасні методи передтренувального розігріву» за участю одного з провідних тренерів-масажистів національної збірної команди України з легкої атлетики Євгена Савченка.

 
Близько 50 слухачів із Сумщини, а також гості з інших областей мали можливість перейняти передовий досвід фахівців національної збірної команди. Також на заході були присутні колеги з тренерського штабу збірної команди та групи медичного забезпечення.
 
Впродовж п’яти годин Євген висвітлював теми щодо актуальних питань передтренувального розігріву спортсменів-професіоналів, любителів та початківців – основні принципи і методи побудови підготовки до основного тренування або змагання, а також відновлення після інтенсивних навантажень. Під час семінару були представлені методики і основні принципи використання фоам-ролінгу, терабанду, фітболу, рокфлосу. Також лектор зупинився на методах кінезіотейпування, функціональній розминці та використанні масажу, як засобу підготовки до тренувальної або змагальної діяльності і засобу відновлення. Після кожної теоретичної частини учасники семінару мали можливість випробувати на собі запропоновані методики, виконуючі спеціальні вправи з відповідним інвентарем. 
 
За результатами семінару всі учасники, які склали підсумкове тестування, отримають сертифікати Центру спортивної медицини СумДУ.
 
Крім того, по закінченню заходу відбулася робоча нарада представників збірної команди з фахівцями Центру спортивної медицини СумДУ, на якій були обговорені основні напрямки подальшої співпраці з супроводу підготовки спортсменів національної збірної команди з легкої атлетики з залученням фахівців Центру спортивної медицини СумДУ, використання можливостей Центру для діагностики, комплексних медичних обстежень і реабілітації легкоатлетів.
 
7-8 листопада на базі СумДУ відбудеться Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми медичного забезпечення спорту високих досягнень», на якій доповідачами виступлять і фахівці Федерації легкої атлетики України.