Перемоги Тарасової і Піддубного, рекорди і благодійність на Wizz Air Kyiv City Marathon 2018

17
Від 0 до 99, а то й старші… Участь у Wizz Air Kyiv City Marathon могли взяти всі бажаючі. І для цього зовсім необов’язково було бігти 42,195 км. Наймолодші (до 6 років) бігли 100 метрів. Трішки старші – 500 і 1000 метрів. А для дорослих любителів бігу по шосе були дистанції на будь-який смак – це і король змагальної програми марафон, і півмарафон, і коротші дистанції, включаючи естафети. Загалом на старт у 2018 році вийшли понад 11 з половиною тисяч людей, що стало новим рекордом змагань за кількістю учасників.

 
Перемогу на марафонській дистанції здобув минулорічний тріумфатор Wizz Air Kyiv City Marathon Артем Піддубний (2:28.29 год). Другим став Володимир Васьков (2:34.48 год), а замкнув трійку Сергій Попов (2:36.31 год).
 
Нагадаємо, що у вересні Піддубний виступав на чемпіонаті України з марафону у Дніпрі, і двічі пробігти 42,195 км за такий короткий період часу було не так і легко. «Їхав за перемогою. Але, звісно, другий марафон за три тижні – це дуже важко і психологічно, і у підготовці», – не приховував він, даючи коментар організаторам марафону.
 
Юлія Тарасова цього року чудово проявила себе з трейлу та гірського бігу, а 7 жовтня у Києві вийшла на старт забігу по шосе. Саме вона перетнула першою фінішну лінію у змаганнях з марафону серед жінок (2:54.14 год).
 
«Відмінні відчуття, дуже сподобалась організація, все як завжди на високому рівні. Траса також мені сподобалась. У цьому, напевно, і була моя перевага: я виступаю на змаганнях з гірського бігу, тож підйоми і спуски були моїм «коником»,– зізналася Тарасова організаторам.
 
Друге і третє місця посіли Валентина Полтавська (2:57.59 год) й Ірина Масник (2:59.58 год).
 
До програми змагань ввійшли і благодійні забіги – на 5 км під назвою Avon Pink Run та на 2 км. Також цього року на 9th Wizz Air Kyiv City Marathon відбувся старт абсолютно нової дистанції у 10 км під назвою «Гордість Нації: ветеранська десятка», на старт якої вийшли роти та взводи української армії, ветерани бойових дій, колишні бійці АТО, добровольці, чинні військовослужбовці, а також запрошені для участі військові з 7-ми країн світу: США, Великої Британії, Канади, Литви, Данії, Грузії і Польщі.
 
 
 
Фото організаторів змагань