Юнацькі Олімпійські ігри: повернення чемпіонів

16
Родичі, друзі, колеги по спорту, тренери, представники ЗМІ, функціонери, керівники спорту і, звичайно, вболівальники. Зранку 22 жовтня у терміналі D аеропорту «Бориспіль» майже ніде було яблуку впасти. І це не дивно, адже саме у цей час з Буенос-Айреса поверталися тріумфатори юнацьких Олімпійських ігор. Були серед них і легкоатлети.

 
Дочекатися повернення додому і зустрічі з сім’єю для багатьох юних спортсменів, здавалось, було куди більшим випробуванням, ніж сам виступ на Іграх. Дехто з них не приховував сліз радості від зустрічі зі своїми найріднішими людьми. Щодо легкоатлетів-чемпіонів, то якщо Валерія Іваненко і Михайло Кохан були в Аргентині зі своїми татами (адже саме у них тренуються), то Ярослава Магучіх встигла не на жарт скучити за сім’єю. Але чекати повернення у Дніпро не довелося, адже мама і сестра приїхали зустріти її з літака.
 
Зустрічали команду і керівники спорту України, зокрема, президент НОК України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент ФЛАУ Ігор Гоцул, генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь, державний тренер з легкої атлетики України, який до того ж встиг виступити у ролі коментатора у перший день змагань легкоатлетів на юнацькій Олімпіаді, В’ячеслав Тиртишник. Як завжди позитивні емоції подарував і директор департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України, а в минулому відомий легкоатлет Роман Вірастюк.
 
Ігор Гоцул привітав чемпіонів і призера та звернувся зі словами вдячності до кожного з легкоатлетів і тренерів, які виступали на юнацьких Олімпійських іграх. І вкотре наголосив на тому, наскільки важливим є будівництво і реконструкція легкоатлетичних арен. «У Кропивницькому кілька років тому з’явився стадіон – і сьогодні ми маємо призера юнацьких Олімпійських ігор Олега Дорощука. З’явилася арена у Дніпрі – і бачимо, на який високий рівень відразу піднялася легка атлетика в області (всі три чемпіона Ігор – Ярослава Магучіх, Валерія Іваненко і Михайло Кохан – представляють Дніпропетровську область. – Прим.авт..)», – зазначив Ігор Євгенович.
 
У складі команди повернулася і Юлія Левченко, яка була на Іграх юним лідером змін від України. Найближчим часом читайте на сайті ФЛАУ враження Юлії від нової ролі, а також флеш-інтерв’ю від наших чемпіонів і призера юнацької Олімпіади.
 
Читайте також: