Учасники 9th Wizz Air Kyiv City Marathon зібрали кошти для боротьби проти раку молочної залози

170
У рамках Міжнародного Київського марафону 9th Wizz Air Kyiv City Marathon, який пройшов у Києві 7 жовтня, відбувся благодійний забіг Avon Pink Run на 5 км.

 
1000 учасників бігли заради боротьби з раком молочної залози. Сума зібраних коштів зі стартових внесків склала  549 450 гривень, і усі вони будуть перераховані на придбання цифрового мамографу для регіонального державного медичного закладу, за допомогою якого рання діагностика раку молочної залози стане доступнішою у регіонах України.
 
Серед тисячі учасників Avon Pink Run вперше були не лише жінки, а й чоловіки. Наважитися на старт – це важливий крок для новачків. Здолавши дистанцію, вони здобули перемогу не тільки для себе, а й для усіх жінок України. Кожен учасник забігу отримав фінішну медаль та незабутні позитивні враження.
 
Разом з усіма учасниками благодійного забігу Avon Pink Run дистанцію подолала титулована українська бігунка на 800 метрів, тренер бігових програм LIVE.LOVE Тетяна Петлюк.
 
«Біг є невід’ємною частиною мого життя,– зізналася спортсменка. – Я щиро рада, що могла бігти разом з Avon Pink Run, відчуваю гордість за те, що зробила свій внесок у досягнення благородної цілі. Дякую, Avon, за вашу роботу та дякую всім, хто біг заради здоров’я українок. Жінки, будьте хоробрими! Цього жовтня пройдіть обстеження молочної залози, зробіть це з мамою, дочкою, подругою, колегою. Чоловіки, будьте турботливими та нагадуйте своїм близьким жінкам про важливість такої перевірки».
 
Забіг Avon Pink Run  проводиться в рамках глобальної благодійної програми компанії Avon «Разом проти раку молочної залози», котра націлена на покращення умов діагностики раку молочної залози на ранніх стадіях.
 
За матеріалами Run Ukraine