Учасники 9th Wizz Air Kyiv City Marathon зібрали кошти для боротьби проти раку молочної залози

249
У рамках Міжнародного Київського марафону 9th Wizz Air Kyiv City Marathon, який пройшов у Києві 7 жовтня, відбувся благодійний забіг Avon Pink Run на 5 км.

 
1000 учасників бігли заради боротьби з раком молочної залози. Сума зібраних коштів зі стартових внесків склала  549 450 гривень, і усі вони будуть перераховані на придбання цифрового мамографу для регіонального державного медичного закладу, за допомогою якого рання діагностика раку молочної залози стане доступнішою у регіонах України.
 
Серед тисячі учасників Avon Pink Run вперше були не лише жінки, а й чоловіки. Наважитися на старт – це важливий крок для новачків. Здолавши дистанцію, вони здобули перемогу не тільки для себе, а й для усіх жінок України. Кожен учасник забігу отримав фінішну медаль та незабутні позитивні враження.
 
Разом з усіма учасниками благодійного забігу Avon Pink Run дистанцію подолала титулована українська бігунка на 800 метрів, тренер бігових програм LIVE.LOVE Тетяна Петлюк.
 
«Біг є невід’ємною частиною мого життя,– зізналася спортсменка. – Я щиро рада, що могла бігти разом з Avon Pink Run, відчуваю гордість за те, що зробила свій внесок у досягнення благородної цілі. Дякую, Avon, за вашу роботу та дякую всім, хто біг заради здоров’я українок. Жінки, будьте хоробрими! Цього жовтня пройдіть обстеження молочної залози, зробіть це з мамою, дочкою, подругою, колегою. Чоловіки, будьте турботливими та нагадуйте своїм близьким жінкам про важливість такої перевірки».
 
Забіг Avon Pink Run  проводиться в рамках глобальної благодійної програми компанії Avon «Разом проти раку молочної залози», котра націлена на покращення умов діагностики раку молочної залози на ранніх стадіях.
 
За матеріалами Run Ukraine
Попередня статтяЗапрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції «Актуальні проблеми медичного забезпечення спорту високих досягнень»
Наступна статтяЮлія Левченко: «На юнацьких Олімпійських іграх не стільки вчила, скільки сама вчилася у цих «дітей»