Рекорди у Бахмуті

201
30 листопада-1 грудня у Бахмуті, у гостинному легкоатлетичному манежі стадіону «Металург», відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Упродовж двох днів понад 200 юнаків і дівчат 2000 р.н. та молодших з 13 команд Донецької і Луганської областей змагалися за чемпіонські звання та підкорювали нові спортивні вершини.

 
На церемонії відкриття учасників змагань привітали директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, президент Федерації легкої атлетики Донецької області, заслужений тренер України Віктор Лис, головний тренер з легкої атлетики Донецької області Тетяна Серорез, заслужений тренер України Ігор Скирда, директор ДВУОР ім. С. Бубки Ігор Анушкевич, директор обласної КДЮСШ Кирпулянский К.Л.
 
Ці змагання запам’яталися шквалом нових особистих рекордів!
 
Олександр Романовський встановив новий рекорд манежу СК «Металург» зі штовхання ядра 6 кг – 17,91 м і став чемпіоном у цій дисципліні. Радісні новини лунали з сектору зі стрибків з жердиною, де одразу двоє спортсменів – Андрій Дибка та Микита Поліщук – подолали планку на позначці 4,50 м.За спробами перемогу здобув Поліщук, а Дибка посів друге місце. У секторі зі стрибків у висоту новим особистим рекордом 2,00 м порадував Єгор Семенов.
 
У фінальних забігах на дистанції 60 метрів упевнену перемогу здобув Кирило Приходько, показавши час 6,7 с. У фінальних забігах на дистанцію 200 метрів серед юніорів з результатом 23,3 с переміг Данило Журавов, який був першим також на дистанції 400 метрів (51,6 с).
 
Серед юніорок на дистанції 60 метрів точилася боротьба між Кристиною Юрчук і Євгенією Коноваловою. У фінальних забігах перемогу з результатом 7,5 с здобула Юрчук, Коновалова з часом 7,6 с стала другою. Кристина також стала чемпіонкою з бігу 60 метрів з/б – 8,7 с. Катерина Коваль перемогла з бігу на 1500 метрів (4.45,8 хв) та на 800 метрів (2.17,4 хв).
 
Командні результати:
  1. КДЮСШ № 1 Бахмутської м.р. – 240 очок
  2. КДЮСШ № 4 Маріуполь – 234 очка
  3. ДЮСШ м.Костянтинівка – 193 очка
 
 
За матеріалами ФЛА Донецької області