Марина Немченко: «Крос мені подобається навіть більше, ніж біг на стадіоні»

412
Марина Немченко посіла 62-е місце на чемпіонаті Європи з кросу. Спортсменка виступала у віковій категорії до 23 років. Після виступу вона дала коментар для сайту ФЛАУ.

 
«Влітку я була на зборах у Киргизії і Сент-Морітці, а до чемпіонату Європи з кросу готувалася вже вдома, у Харкові. У нас там досить непогані умови. Немає висоти, але бігати є де, – розповідає Марина Немченко. – У мене зараз досить складний період. Я навчаюся у політехнічному на менеджера і заочно у педагогічному на тренера-викладача з легкої атлетики. Зараз у мене і магістерська, і екзамени. Уже 12 грудня захист диплому. Це все теж трішки впливає на мене, і не лише емоційно. Це дещо збиває, зокрема, й у питаннях режиму.
 
Повертаючись до траси чемпіонату Європи, вона дійсно важка. Цікаво, що наприкінці листопада тут проводили міжнародні змагання з кросу, на яких виступала моя знайома. І тоді було тепло й сухо. У нас ситуація кардинально протилежна. Жорсткість траси відчувалася вже на початку, а долаючи колоди, і взагалі відчула себе стіпльчезисткою.
 
На трасі є багато поворотів, і відразу було зрозуміло, що біг буде повільним. Я намагалася триматися з кимось з дівчат, адже так бігти легше, ніж поодинці. Зробила, що змогла. Плюс на фініші ще трішки підтягнулася.
 
Маю сказати, що люблю бігати крос. Він мені навіть більше подобається, ніж біг на стадіоні. Тут навіть атмосфера інша, всі один одного знають, всі свої. Ми як одна сім’я. Тим паче ці траси, емоції… Мені більше подобається».