Валерія Зіненко: «На таких змаганнях ми дійсно стаємо командою»

377
Валерія Зіненко на чемпіонаті Європи з кросу посіла 53-ю сходинку у змаганнях серед інок. Дистанцію 8300 метрів вона подолала за 28.26 хвилин.

 
– Виступом не дуже задоволена. Розраховувала на те, що буду у 30-ці, адже останні два кроси були для мене досить успішними. При цьому завжди кажу про те, що я не майстриня кросу, у мене зовсім інша техніка: я дуже тягну крок і тому тут не виходить так добре пробігти, – говорить Валерія Зіненко. – Траса складна, але я задоволена тим, що дійсно виклалася на ній на всі сто.
 
Я, та й не лише я, звикли до того, що Валерія Зіненко і Вікторія Калюжна біжать десь неподалік одна від одної. Тут намагалися побігти разом?
 
Я намагалася зачепитися за нею, але відчула, що той темп не комфортний для мене. І якби я у ньому побігла, то не змогла б потім так подолати решту кіл. Я проаналізувала ситуацію і вирішила, що мені потрібно бігти трішки повільніше. А за Віку я дуже рада, вона молодець. Ми дійсно з нею завжди разом: і на змаганнях, і коли десь їдемо, то живемо разом, та і так теж дружимо.
 
Що б я ще хотіла сказати, так це те, що дуже класно, що на чемпіонат Європи з кросу возять таку збірну. Ми тут дійсно стаємо командою, здружуємося, завжди підтримуємо один одного, вся витривалість вивчає своїх суперників ще й у побуті.
 
Зустрічали на цьому чемпіонаті дівчат з інших збірних, з якими разом виступаєте на доріжці?
 
Так. Ми завжди слідкуємо одна за одною, аналізуємо. Зараз є ще й Інстаграм, у якому можна відстежувати всіх не лише на змаганнях, а й знати, хто що їсть, у кого який режим дня і тому подібне. Вчора бачила дуже багато знайомих дівчат з Туреччини, ми разом були на зборах. На крос щороку їздять майже одні й ті самі атлетки, тому ми вже добре знаємо одна одну.
Попередня статтяОксана Райта: «Дуже люблю бігати кроси»
Наступна статтяВасиль Коваль: «На кросі ти дійсно показуєш себе як профі»