Рішення Ради ФЛАУ

212
15 грудня у Києві відбулося засідання Ради ФЛАУ.

 
Президент ФЛАУ Ігор Гоцул розповів про події в легкій атлетиці України у період між засіданнями Ради ФЛАУ.
 
Членам Ради надали звіт про виступ команди на чемпіонаті Європи з кросу, представлений напередодні на Виконкомі ФЛАУ.
 
Під час виступу Ігор Євгенович звернув увагу на розширення географії змагань ФЛАУ і, зокрема, на проведення Відкритого чемпіонату АР Крим та міста Севастополя з легкої атлетики на новому стадіоні у Лазурному.
 
Разом з географією змагань розширюється і географія легкоатлетичних арен України. До раніше оголошених міст, в яких будуються і реконструюються стадіони, додалося ще одне. За два дні до засідання Ради ФЛАУ Ігор Гоцул перебував з візитом у місті Мукачево, де розпочався великий проект реконструкції легкоатлетичної арени. Детальніше про це читайте вже незабаром на офіційному сайті ФЛАУ.
 
Важливо і те, що чемпіонат України у приміщенні, як і багато інших змагань, відбудуться в оновленому сумському манежі, де вже завершена реконструкція внутрішнього ядра – доріжок і секторів.
 
Ігор Гоцул також звернув увагу на проведення роботи з підвищення кваліфікації тренерів через науково-практичні семінари у різних куточках України та нагадав приємні моменти вручення українцям нагород ЕА та ABAF.
 
 
***
 
У 2019 році відбудуться вибори президента та віце-президентів ЕА, а також членів Ради ЕА.
 
Члени Ради ФЛАУ розглянули кандидатури до Ради ЕА від України. Таких було дві – президента ФЛАУ Ігоря Гоцула і керівника департаменту ФЛАУ, члена комісії ЕА зі стратегічних комунікацій Ольги Аксьонової.
 
Члени Ради ФЛАУ висловили переконання у тому, що до Ради ЕА повинен ввійти представник керівництва федерації. Також було зазначено, що як президент ФЛАУ Ігор Гоцул має користуватися більшим авторитетом, а отже, отримати велику кількість голосів під час голосування в ЕА та, відповідно, має вищі шанси на перемогу.
 
Фідель Тимченко також зазначив, що у 2019 році голосування до Ради ЕА відбуватиметься у відкритому режимі, до того ж саме такий спосіб прописаний у Статуті ФЛАУ, і закликав діяти у відповідності з ним. Під час голосування члени Ради ФЛАУ підтримали кандидатуру Ігоря Гоцула. Зазначимо, що безпосередньо під час голосування Ігор Гоцул і Ольга Аксьонова були відсутні у залі.
 
***
 
Члени Ради ФЛАУ затвердили представлені В’ячеславом Тиртишником критерії та умови відбору до національної збірної команди України з легкої атлетики для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
 
***
 
Олена Бех під час засідання ФЛАУ внесла пропозицію запровадити обмін суддями між Україною і Білоруссю. «Дане питання я обговорювала з генеральним секретарем ФЛА Білорусі. Бажання приєднатися до нас висловили ще кілька національних федерацій, але робота у цьому напрямку ще ведеться», – зазначила вона. Згідно з її пропозицією, три білоруські судді приїжджатимуть на змагання в Україну і така ж кількість українських їхатиме у Білорусь. «Ця програма буде корисною обом країнам, дозволить обмінятися досвідом і вдосконалити знання», – переконана Олена Володимирівна.
 
Члени Ради ФЛАУ підтримали пропозицію Олени Бех. Комісії змагань ФЛАУ разом з секретаріатом ФЛАУ було доручено опрацювати дане питання і реалізувати його.
 
***
 
Під час засідання Ради ФЛАУ було затверджено організаційний комітет з підготовки до командного чемпіонату Європи з багатоборства (Суперліга), який 6-7 липня 2019 року відбудеться у Луцьку, та список координаторів напрямків підготовки до змагань.
 
***
 
Члени Ради ФЛАУ ухвалили рейтингову систему ФЛАУ. Представлена система на сьогодні є значно актуальнішою, ніж попередня, а тому рейтинг ТФЛА визначатимуть саме згідно з нею. Незабаром її буде доведено до відома керівників ТФЛА і завантажено для ознайомлення на сайті ФЛАУ.
 
Під час засідання також було розглянуто проект бюджету ФЛАУ на 2019 рік і з висловленими зауваженнями відправлено на доопрацювання.
Попередня статтяВиконком ФЛАУ: звіти та рішення
Наступна статтяЗі світу по нитці: 2,46 Тамбері та склад збірної Європи