Новини ТФЛА: Новорічні і Веселі старти у різних куточках України

325
Чим ближче свята, тим більше святкових змагань проводяться у різних областях України. «Новорічні старти», «Різдвяні старти», змагання до Дня Святого Миколая… І це лише початок списку того, що чекає на легкоатлетів у найближчі кілька тижнів.

 
ФЛА Житомирської області. 14-15 грудня у Житомирі у легкоатлетичному манежі центрального стадіону відбулися традиційні змагання «Новорічні старти», які  в черговий раз зібрали більше 400 юних легкоатлетів Житомирщини.
 
«Новорічні старти» проводяться вже більше десяти років спільними зусиллями федерацій Житомирської області та міста Житомира, адміністрації ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради, управління  у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. Всі переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями, отримали  новорічні подарунки та спонсорські призи.
Традиційно на цей підсумковий захід завітав Святий Миколай з найкращими побажаннями веселих свят та подальших спортивних успіхів.
 
ФЛА Івано-Франківської області. Напередодні Дня Святого Миколая Чудотворця, найулюбленішого свята дорослих і дітей, відбулася серія «Веселих стартів», зокрема серед школярів 5-х класів у сільській Крихівецькій ЗШ 1-3 ступенів міської ради та Івано-Франківській спеціалізованій ЗОШ № 1 з поглибленим вивчанням англійської мови, де змагались одразу діти 3-х, 4-х та 5-х класів.
 
Школярі опановували різноманітні естафети за програмою «Дитяча легка атлетики ІААФ».
 
Окрім позитивних емоцій організатори заходу – Івано-Франківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області – нагородили команди оригінальними медалями.
 
Подібні заходи продовжаться і в інших школах, адже дитяча легка атлетика стає улюбленим видом рухової діяльності для місцевої малечі.
 
ФЛА Миколаївської області. У Миколаївській СДЮСШОР з легкої атлетики 16 грудня відбувся Відкритий чемпіонат МСДЮСШОР «Новорічні веселі старти», «Майбутні олімпійці» серед юнаків 2006-2007 р.н., 2008-2010 р.н. під керівництвом Федерації легкої атлетики Миколаївської області та МСДЮСШОР з легкої атлетики, директором якої є Анатолій Бугайов.
Почесні гості – президент спортивної федерації «ІФІТ» Волков Віталій, голова ГО «Бізнес трансформація» Олександр Антонюк, заступник голови комісії «Жінки і спорт НОК України» Ольга Криницька – привітали учасників змагань і надали для нагородження новорічні подарунки.
 
На параді відкриття змагань команди зробили веселу розминку разом з Вовком та Зайцем – спортсменками МСДЮСШОР з легкої атлетики Аліною Казанцевою і Марією Запшею. Діти голосно вигукували назви команд і девізи, презентували намальовані плакати, присвячені легкій атлетиці та Новому року.
 
У «Новорічних веселих стартах» взяли участь 90 атлетів з 12 команд спортивних шкіл. Команди змагалися у п’яти естафетах: «М’яч», «Слалом/Спринт», «Олімпійські кільця», «Біг з перешкодами», «Формула – 1».
 
У категорії 2006-2007 р.н. перемогла команда тренера Леоніда Боровського «Сонячні промені».
 
У категорії 2006-2007 р.н. серед збірних команд тренерів перемогла команда «Титани», тренерів Валерія Шпильового та Олександри Олійник.
 
У категорії 2008-2010 р.н. перемогла команда «Непереможні орли» тренера Валерія Шпильового.
 
Переможці, призери та всі учасники змагань були нагороджені грамотами, сертифікатами, солодкими призами від МСДЮСШОР з легкої атлетики та новорічними подарунками від партнерів змагань.
Попередня статтяІгор Гоцул – про майбутній стадіон у Мукачево
Наступна статтяДо уваги ЗМІ! Акредитація на чемпіонат Європи-2019 з легкої атлетики у приміщенні