Новини ТФЛА: перші старти 2019 року і відзнаки для найкращих у році минулому

268
 
ФЛА Донецької області. 5 січня у Бахмуті відбувся перший легкоатлетичний старт 2019 року – Відкритий чемпіонат Донецької області «Новорічні старти» серед юнаків та дівчат 2006, 2007, 2008 років народження. Ці змагання зібрали більше двохсот юних спортсменів з усіх куточків Донецької області.

 
Справжнім фурором серед малечі стала поява Антоніни Єфремової – майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики, фіналістки Олімпійських ігор, чемпіонки Європи та багаторазового призера міжнародних змагань. Антоніна привітала малечу з Новим 2019 роком, побажала здоров’я та нових спортивних досягнень.
 
Протоколи змагань серед юнаків 2006 р.н. за посиланням.
Протоколи змагань серед дівчат 2006 р.н. за 
посиланням.
Протоколи змагань серед юнаків 2007 р.н. за 
посиланням.
Протоколи змагань серед дівчат 2007 р.н. за 
посиланням.
Протоколи змагань серед юнаків 2008 р.н. за 
посиланням.
Протоколи змагань серед дівчат 2008 р.н. за
 посиланням
.
 
Особисті рахунки міст за посиланням.
 
 
11-12 січня у С/К «Металург» пройде основний регіональний легкоатлетичний старт серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. – Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків.
 
ФЛА міста Києва. Мешканці і гості столиці впродовж найближчих двох тижнів матимуть нагоду насолодитися як мінімум трьома легкоатлетичними турнірами у манежі на Березняках.
 
 
ФЛА Кіровоградської області. ФЛАКО за підтримки народного депутата України Олександра Горбунова, друзів і партнерів провела церемонію нагородження найкращих за підсумками 2018 року.
 
Грошові премії та відзнаки отримали найкращий тренер Кіровоградської області Геннадій Здітовецький, який підготував бронзового призера юнацьких Олімпійських ігор, срібного призера юнацького чемпіонату Європи зі стрибків у висоту Олега Дорощука. Сам Дорощук при цьому став найкращим легкоатлетом області як серед дорослих, так і серед юнаків.
 
Другим серед найкращих легкоатлетів став учень Олександра Дарієнка Денис Баранов, а третім ще один підопічний Здітовецького Олег Тикул.
 
В інших номінаціях відзначили:
Юніори:
3. Святослав Денисюк
2. Андрій Аулін
1. Антон Мокряк
 
Молодь:
3. Павло Безшкуренко
2. Анастасія Думчев
1. Володимир Алімський
 
Дорослі:
3. Григорій Федоровський
2. Дмитро Яковенко
1. Юлія Фірсова
 
Відзначили і результати естафетних квартетів. Юніорська команда 4х400 метрів у складі Ярослава Сердюка, Святослава Денисюка, Дениса Баранова та Веніаміна Кучеренка встановила рекорд області серед юніорів. В естафеті 4х100 метрів у чоловіків підопічні Вячеслава Нищеменка Євген Царенко, Віталій Пархоменко, Григорій Федоровський і Вадим Скворцов також поновили рекорд Кіровоградщини.
 
До трійки найкращих тренерів за сумою набраних їхніми учнями очок увійшли В’ячеслав Нищеменко (1190), Генадій Здітовецький (1300) і Вадим Приймак (1490).
 
Найкращим арбітром Федерація легкої атлетки Кіровоградської області визнала Олександра Тесленка, а самим неупередженим суддею став Павло Армашов.
 
Подяки ФЛАКО отримали директори спортивних шкіл, де розвивають легку атлетику (Віталій Винокуров, Юрій Симоненко та В’ячеслав Гурський), ветерани спорту та спортивні журналісти.
 
ТФЛА Львівської області. На виконкомі Федерації легкої атлетики Львівської області було визначено найкращих легкоатлетів області 2018 року у різних вікових категоріях, а також найкращих тренерів року.
 
Серед дорослих найкращими легкоатлетами стали Дмитро Дем’янюк і Орися Дем’янюк.
 
Найкращими легкоатлетами серед молоді визнані Вадим Кравчук, Артур Назарук й Іванна Остимчук. Найкращі легкоатлети серед юніорів – Владислав Лавський і Мар’яна Шостак, серед юнаків – Максим Андрухів.
 
Найкращими тренерами Львівської області за підсумками 2018 року стали Віталій Тарнакін, Валерій Лебедюк і Валерій Федоренко.
 
Детальніше читайте на сайті ФЛАЛО.
 
 
ТФЛА Тернопільської області. На Тернопільщині також визначали найкращих. За підсумками 2018 року у номінації «Найкращий тренер з легкої атлетики» (дорослі, молодь, юніори) перше місце посів Богдан Дуда, Ольга Стефанишина і Михайло Васірук були другою і третім відповідно.
 
У номінації «Найкращий тренер з легкої атлетики» (юнаки,дівчата) перемогла Галина Шмуляєва, а Володимир Дуда і Микола Головацький розташувалися слідом.
 
Найкращим легкоатлетом було визнано Василя Макуха, а легкоатлеткою – Наталію Стребкову.
 
У номінації «Олімпійська надія» серед молодих атлетів перемогла Тетяна Когут.
За матеріалами ТФЛА та Юрія Іллючека