Іван Пушкін – серед найкращих легкоатлетів Європи-2018 у категорії «Мастерс»

444
Європейська легка атлетика у категорії «Мастерс» (ЕМА) назвала імена найкращих легкоатлетів 2018 року. У категорії «Спортивна ходьба» переміг українець Іван Пушкін.

 
Іван Пушкін у 2018 році перемагав на чемпіонатах Європи і світу у своїй віковій категорії (М85) у всіх дисциплінах, у яких виходив на старт.
 
Пушкін став триразовим чемпіоном світу у категорії «Мастерс» зі спортивної ходьби на 20 км, 10 км, 5000 м; чемпіоном Європи у категорії «Мастерс» з позастадіонних видів легкої атлетики зі спортивної ходьби на 10 км; дворазовим чемпіоном Європи у приміщенні у категорії «Мастерс» зі спортивної ходьби на 3000 метрів і на 5 км (дистанцію 5 км долали по шосе). За підсумками 2018 року його було визнано найкращим легкоатлетом України у категорії «Мастерс».
 
«У 2018 році Іван Пушкін брав участь у всіх офіційних змаганнях WMAі ЕМА, національних чемпіонатах і Кубках та двічі виступав на міжнародних змаганнях у Білорусі. Його вже не перший рік визнають найкращим легкоатлетом України у категорії «Мастерс». А ще саме Пушкіну належить світовий рекорд зі спортивної ходьби на 10 кілометрів у категорії М85. Він тримається вже більше трьох років: ще у 2015-му у Ліоні Пушкін подолав цю дистанцію за 1:13.52 години», – зазначила багаторазова чемпіонка світу та Європи у категорії «Мастерс», голова Комісії ветеранів ФЛАУ, президент  «Юкрейн Мастерс Атлетікс» Валентина Крепкіна.
 
Серед жінок найкращою у категорії «Спортивна ходьба» ЕМА назвала італійку Валерію Педетті (W40).