Зі світу по нитці: переможний старт Лавіллені та новий тренер Блейка

320
Фото (с)Валерій Білокрил
Рекордсмен світу зі стрибків з жердиною у приміщенні Рено Лавіллені хоче виступити на Олімпійських іграх у Парижі-2024, повідомляє L´Equipe. На той момент французу буде 37 років.

 
А серію цьогорічних виступів Лавіллені, як і у 2018-му, почав зі змагань у Тіні. Він з першої спроби подолав переможні 5,82 метри, а от на висоті 5,90 метрів планка вже не встояла.
 
***
 
Чемпіон світу-2011 з бігу на 100 метрів ямаєць Йоган Блейк припинив співпрацю з тренером Гленом Міллзом, повідомляє Jamaica Observer. «Це правда, я більше його не треную. У нас була розбіжність у думках, і я вирішив не тренувати його», – зазначив Міллз.
 
З Гленом Міллзом, який тренував також Усейна Болта, Блейк працював десять років. Відтепер його наставником є Патрік Доусон.
 
***
 
Колишній рекордсмен світу з бігу на 200 і 400 метрів Майкл Джонсон зізнався в інтерв’ю BBC Sport у тому, що після перенесеного інсульту, після якого у нього було «чудотворне зцілення», він чотири місяці живе у страху. За словами американця, вони майже змирилися з тим, що він так і не дізнається, що стало причиною хвороби. Якби він міг про це знати, то потенційно міг би щось зробити і почувався б значно краще, усвідомлюючи, що теоретично усунув причину. «Але у мене, на жаль, немає такої розкоші», – додав він.
 
***
 
Гіна Люкенкемпер і Артур Абеле були визнані атлетами року у Німеччині, Максім Нєдосєков і Ольга Мазурьонок – у Білорусі, а Кевін Майєр і Клеменс Кальван – у Франції.
Фото (с)Валерій Білокрил
Попередня статтяІван Пушкін – серед найкращих легкоатлетів Європи-2018 у категорії «Мастерс»
Наступна стаття«Різдвяні старти»: нормативи у Глазго і насичене продовження календаря для Києва