Перемога Табашник і повторення світового рекорду U20 у приміщенні від Магучіх

294
Нові змагання – нові рекорди. Про такий початок сезону, як у Катерини Табашник і Ярослави Магучіх багато спортсменів можуть лише мріяти. Місяць тому разом з Юлією Левченко вони сяяли і вражали своїми результатами глядачів на змаганнях у Мінську, а 26 січня підкорили турнір Hustopecske skakani у Чехії.

 
Змагання у Густопече неодноразово збирали зірковий склад учасниць, і 20-й за ліком турнір не став винятком. Головними його зірками стали українки, проте й імена суперниць – британки Морган Лейк та італійки Алессії Трост – говорили самі за себе. Та все ж перемогу у результаті розіграли саме Табашник і Магучіх: Трост була п’ятою, поступившись за спробами Світлані Радзівіл (1,94 м), а Лейк з повторенням рекорду Великої Британії у приміщенні (1,97 м) замкнула першу трійку.
 
Катерина Табашник з першої спроби подолала планку на висоті нового особистого рекорду – 1,99 м, що забезпечило їй перемогу. Більше того, у неї були дві досить близькі до успіху спроби на 2,01.
 
Ярослава Магучіх 1,99 метрів подолала з третьої спроби і після цього вирішила не продовжувати змагання, щоб зберегти сили для турнірів у Коттбусі (30 січня) і Банська Бистриці (9 лютого), повідомляє EMEnews. Тож вона друга. При цьому, стрибнувши на 1,99 метрів, 17-річна Магучіх встановила та повторила відразу кілька рекордів. А саме:
 
– встановила новий рекорд Європи U20 у приміщенні (до цього вона стрибнула на 1,96 м 22 грудня у Мінську);
 
– повторила світовий рекорд U20 у приміщенні (на 1,99 м 12 березня 2016 року у Портленді також стрибнула американка Вашті Каннінгем);
 
– встановила молодіжний рекорд України у приміщенні (до цього найвище серед українських атлеток U23 у приміщенні стрибала Юлія Левченко – 1,98 м, 22 грудня 2018, Мінськ);
 
– побила свій же юніорський рекорд України у приміщенні.
Попередня статтяНові антидопінгові вимоги ІААФ і їх обговорення у ФЛАУ
Наступна статтяЛегкоатлетичний вік-енд: перемога у Норвегії та призові місця українців у Франції і Німеччині