Андрій Проценко – четвертий у Карлсруе

262
У Карлсруе відбувся етап IAAF World Indoor Tour, участь у якому взяли й українці.

 
Андрій Проценко з третьої спроби подолав 2,26 метрів і посів четверте місце зі стрибків у висоту, розділивши його з італійцем Джанмарко Тамбері. Дональду Томасу з Багам, який став третім, вони поступилися за спробами. Переміг з найкращим результатом сезону у світі й національним рекордом Японії Наото Тобе (2,35 м).
 
Ольга Саладуха у першій спробі приземлилася на позначці 14,09 метрів і стала з цим результатом шостою з потрійного стрибка. Перемогла іспанка Ана Пелетейро. Встановивши особистий рекорд (14,51 м), вона зуміла залишити позаду діючу чемпіонку світу венесуелку Юлімар Рохас (14,45 м).
 
Анна Плотіцина фінішувала сьомою з бігу на 60 метрів з бар’єрами (8,20 с). При цьому у першому колі українка показала найкращий результат нинішнього сезону – 8,07 с.
 
Марина Килипко повторила найкращий результат нинішнього сезону і стала 11-ю зі стрибків з жердиною (4,40 м). У той же час відразу три спортсменки – канадійка Аліша Ньюман, Анжеліка Сідорова, яка виступає під нейтральним прапором, та гречанка Катеріна Стефаніді – подолали 4,71 м. І всі зробили це з першої спроби.
Попередня статтяЛегка атлетика Києва – на порозі кардинальних змін
Наступна статтяХристина Стуй перемагає у Мондвіллі