Легка атлетика на семінарі зі спортивного маркетингу «Змінювати! Клуби Міста Спорт. Vol.III»

275
Головна зустріч спортивних практиків. Саме так охарактеризували організатори – Професіональна футбольна ліга України (ПФЛ) – семінар зі спортивного маркетингу під назвою «Змінювати! Клуби Міста Спорт. Vol.III».

 
Двічі на рік ПФЛ збирає цікавих спікерів і гостей, які діляться один з одним напрацюваннями, практиками та допомагають один одному у прагненні досягти свого ідеалу. Не став винятком і цьогорічний семінар, який 19 квітня відбувся у Klitschko Expo.
 
Організатори вирішили не обмежуватися лише зірковими спікерами, як, наприклад, велогонщик Ярослав Попович. Справжні зірки українського спорту були і серед гостей. Зокрема, на семінар завітав чемпіон світу зі швидкісного скелелазіння, перша у світі людина, яка «вибігла» на скелелазну стіну швидше ніж за 6 секунд Даниїл Болдирев, один з найвідоміших українських баскетболістів, гравець НБА Станіслав Медведенко та бронзовий призер Олімпійських ігор зі стрибків у воду Ілля Кваша.
 
Не обійшли увагою і легку атлетику. Серед спікерів був президент ФЛАУ Ігор Гоцул. Після короткого знайомства слухачів з Легкою атлетикою України Ігор Євгенович розповів про стадіони, які з’явилися в Україні за останні шість років, про початок співпраці з маркетинговою агенцією Podium-SMG та спільно реалізовані проекти.
 
Зокрема, мова йшла про підписання контракту з компанією ASICS, активації INTERTOP і Lenovo, як то стрибки у довжину серед глядачів, конкурс прогнозистів у соціальних мережах, зустріч призерів чемпіонату Європи з журналістами і вболівальниками, віртуальна стометрівка тощо.
 
Також мова йшла про соціальні проекти – «Дитячу легку атлетику ІААФ»; реабілітацію воїнів АТО через спорт, їхні тренування і підготовку до міжнародних змагань та забіги за їхньою участю у рамках чемпіонатів України. Увагу також приділили неспортивним талантам легкоатлетів, зокрема, Ігор Гоцул розповів про те, як на «Кураж Базарі», а згодом і чемпіонаті України топові атлети виготовляли медалі з гіпсу під наглядом багаторазового переможця та призера чемпіонатів України з бігу на 400 метрів з бар’єрами і при цьому професійного скульптора Сергія Бородіна.
 
Ігор Гоцул також розповів про повернення в Україну міжнародних змагань. Першим з таких турнірів став чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з півмарафону, а вже 6-7 липня список поповниться командним чемпіонатом Європи з багатоборства (Суперліга) у Луцьку.
 
Після презентації Ігор Гоцул відповів на питання гостей, а за найцікавіше з них вручив подарунок від ФЛАУ й офіційного партнера ФЛАУ компанії INTERTOP – сертифікат на придбання пари взуття у мережі магазинів.
Попередня статтяКомісія «Олімпійські федерації» НОК України опрацювала питання рейтингу видів спорту
Наступна статтяТри медалі українців на чемпіонаті ABAF зі спортивної ходьби