Три медалі українців на чемпіонаті ABAF зі спортивної ходьби

326
Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби приніс Україні три медалі. Змагання 20 квітня приймало грецьке місто Александруполіс.

У віковій категорії U18 на п’єдестал піднялися відразу двоє українців – Микола Рущак і Павло Суслов. При цьому на фініші наших спортсменів розділили соті секунди. Рущак подолав дистанцію 10 км (44.25,61 хв), а Суслов замкнув трійку призерів (44.25,78 хв). Переміг Мустафа Текдал з Туреччини (44.10 хв).

Ще одне срібло у складі української команди виграв Ігор Гончаренко. Він став другим на дистанції 10 км серед юніорів (44.40 хв). Владислав Бірюков посів шосте місце (46.20 хв). У змаганнях серед юніорок Дарина Касян була п’ятою (49.45 хв), а Аліна Ткач – шостою (52.06 хв).

На чоловічій «двадцятці» Україну представляв Олексій Білорус. З часом 1:28.39 год він четвертий.
Попередня статтяЛегка атлетика на семінарі зі спортивного маркетингу «Змінювати! Клуби Міста Спорт. Vol.III»