Українка стала наймолодшою в історії переможницею «Діамантової ліги»

293
Їй ще навіть не виповнилося 18 років, а вона вже змушує тремтіти іменитих суперниць по всьому світу. Мова, звісно, про українську стрибунку у висоту Ярославу Магучіх.

 
Магучіх почала літній сезон-2019 з «Діамантової ліги», перший етап якої 3 травня приймала столиця майбутнього чемпіонату світу Доха. Українка з другої спроби подолала 1,96 метрів, забезпечила собі цим результатом перемогу і на додачу виконала олімпійський норматив на Ігри у Токіо-2020.
 
Більше того, у свої 17 Магучіх стала наймолодшоюпереможницею на етапі «Діамантової ліги» в історії.
 
Ярослава також спробувала сили на висоті 2,00 метри. Планка поки що не встояла. Нагадаємо, що взимку Магучіх уже долала 1,99 метрів.
 
«Я дуже здивована тим, що перемогла, адже я була наймолодшою учасницею. Але неймовірно щаслива, що зробила це і встановила особистий рекорд. Сподіваюсь, у мене тепер ще будуть запрошення на «Діамантову лігу», через кілька тижнів я виступлю на етапі у Стокгольмі і зможу там знову стрибати у такій же хорошій формі, якою вона була сьогодні»,– сказала в коментарі організаторам Ярослава Магучіх.
 
****
 
Однією з найбільш інтригуючих дисциплін «Діамантової ліги» у Досі стали стрибки у довжину серед жінок. Боротьба тут тривала до останньої спроби, про що свідчить, зокрема відрив від першого до третього місця – лише три сантиметри. Українцям ця дисципліна була цікава перш за все через участь Марини Бех-Романчук.
 
Найкращий стрибок Бех-Романчук припав на п’яту спробу – 6,74 м. Проте у цій же спроби ще далі вдалося стрибнути олімпійській чемпіонці з потрійного стрибка, яка цього разу змагалася зі стрибків у довжину, колумбійці Катеріне Ібаргуен (6,76 м). Першу трійку замкнула австралійка Брук Стреттон (6,73 м).
 
***
 
Не відкладати на завтра те, що можна зробити вже сьогодні. Схоже, саме так налаштувавшись, Анна Рижикова і виходила на старт 400-метрівки з бар’єрами. Вже на першому турнірі в літньому сезоні вона не лише фінішувала у числі призерів, ставши третьою, а і виконала олімпійський норматив. Останній вона перевершила майже на 6 десятих секунди – 54,82 секунди.
 
Найшвидше 400 метрів з бар’єрами подолала американка Далайла Мухаммед (53,61 с).
 
 
***
 
Ольга Ляхова брала участь у змаганнях з бігу на 800 метрів. На початку сезону вона показала час 2.03,38 хв і стала 11-ю. Поза будь-якою конкуренцією на доріжці була Кастер Семеня з ПАР (1.54,98 хв).
 
 
Всі результати першого етапу «Діамантової ліги»: https://doha.diamondleague.com/programme-results-doha/
Попередня статтяЯрослава Магучіх: «Почну сезон з «Діамантової ліги» у Досі»
Наступна статтяВетерани позмагалися у Запоріжжі