Іспити студентів-легкоатлетів в Кропивницькому

254
25-26 травня у Кропивницькому відбулися змагання з легкої атлетики в рамках XIV літньої Універсіади України.
 
– Цей старт не був безпосереднім етапом відбору на Всесвітню Універсіаду, яку 3-14 липня прийматиме Неаполь (Італія), – розповідає державний тренер України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник. – Адже команда відбиралася за підсумками показаних результатів, починаючи з січня цього року. Деякі атлети поїхали до Кропивницького дійсно, аби здобути місце в збірній України на студентські олімпійські ігри. Але ціла низка наших провідних спортсменів просто розглядала ці змагання як контрольний старт.
 
Серед тих, хто виконав завдання-максимум, відзначу Віктора Лонського з Житомирщини, який у стрибках у висоту з першої спроби подолав 2.25 і потрапив до команди. Ганна Чубковцова з Тернопільської області виграла біг на 100 м з/б з особистим рекордом – 13,20, що є достатньо серйозним результатом. У стрибках у довжину «в останній потяг» застрибнув харків’янин Ярослав Ісаченков – 7.81. Також за підсумками Універсіади потрапили до збірної Наталія Ручківська (100 м з/б – 13,51) та киянка Анастасія Черемісіна (довжина – 6.30). Загалом команда налічуватиме 25 спортсменів, і після затвердження Виконкомом ФЛАУ її повний склад буде оприлюднено.
 
Також слід відзначити результати Олександра Малосілова з Тернопільщини в потрійному стрибку (16.42) та Михайла Гаврилюка в метанні молота (69.29). Втім, ці атлети – молодіжного віку, і вони на Всесвітню Універсіаду не поїдуть, а готуватимуться до чемпіонату Європи серед молоді.
 
Тетяна Мельник (Тернопільська область) виступала в Кропивницькому в суміжних до своєї основної дисциплінах, пробігши з доволі непоганими результатами 100 та 200 м. Також це був контрольний старт для Вікторії Ратнікової, Максима Кузіна, Олександра Соколова, Василя Макуха, низки інших спортсменів. Юлія Чумаченко (Донецька обл.) показала не поганий рівень, як для перших змагань в сезоні, у стрибках у висоту – 1 м 89 см.
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
Попередня статтяСклад збірної України з легкої атлетики на Європейські ігри-2019
Наступна статтяНасичений вінницький травень