Насичений вінницький травень

296
У другій половині травня у Вінниці відбулася низка легкоатлетичних заходів національного рівня.
 
18 травня на стадіоні МДЮСШ-1 відбулася зустріч найкращих фахівців з бігу на витривалість. Серед запрошених гостей – титуловані спортсмени, призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу, Європи та СРСР Євгеній Аржанов, Тетяна Самойленко, Олександр Апайчев, Павло Андрєєв, Сергій Романчук, Анатолій Крахмалюк, Тетяна Джабраїлова, Віктор та Анатолій Недибалюки та інші.
 
Олімпійська чемпіонка Тетяна Самойленко поділася своїми спогадами та практичним досвідом підготовки до головних стартів сезону. Її найвищі спортивні досягнення були результатом складних тренувань та щоденної послідовної роботи. Ключову роль зіграла і тактика ведення боротьби на доріжці. Основні факти, плани підготовки були покладені в основу її наукової роботи та опублікованої книги.
 
Срібний призер Олімпійських ігор Євгеній Аржанов поділився досвідом своєї роботи з підготовки тренерів на витривалість в різних країнах світу. Зокрема, фахівці завжди дискутують, як знайти баланс у підготовці між швидкісною роботою та роботою на витривалість.
 
Продовженням заходу стало відкриття всеукраїнських змагань ВФСТ Колос під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» Змагалися юнаки та дівчата з восьми областей України.
 
 
Апогеєм змагань стали забіги професійних спортсменів на 1500 м, присвячені пам’яті вінничанина, срібного призера чемпіонату Європи Петра Анісіма. У запеклій боротьбі у чоловіків на фініші перемогу виборов 19-річний вінничанин Андрій Краковецький – 3 хвилини 46,2 секунди. Жіночий забіг виграла Вікторія Ковба – 4 хвилини 22,9 секунди.
 
А 26 травня тут відбувся Вінницький напівмарафон, організований Корпорацією РІА, Вінницькою міськрадою, Вінницькою ОДА та ФЛА Вінничини. Цього року у ньому взяли участь більше 1100 бігунів з шести країн та 24 областей України. Змагання проходили на оновленій трасі, півмарафонську дистанцію долали у два кола. Перемогу у змаганнях з півмарафону здобули Богдан Семенович (Київська обл.) та Віра Овчарук (Вінницька обл.) – 1:08:20 та 1:16:32 відповідно. Дистанцію 10,6 км найшвидше подолали Дмитро та Олеся Дідоводюки.
Попередня статтяІспити студентів-легкоатлетів в Кропивницькому
Наступна статтяВітаємо з днем народження Наталю Добринську!