Запрошуємо на відкрите тренування Богдана Бондаренка перед Європейськими іграми

239
Бронзовий призер Олімпійських ігор, чемпіон світу і Європи, лідер світового сезону зі стрибків у висоту Богдан Бондаренко проведе відкрите тренування у Києві. Запрошуємо на тренування як представників ЗМІ, так і юних спортсменів, вболівальників і всіх бажаючих!

 
Тренування відбудеться 19 червня, о 10:00, на стадіоні «Піонер» (м. Київ, вул. Академіка Туполева, 22Д). А вже 21 червня Бондаренко разом зі збірною України з легкої атлетики відлетить до Мінська, де візьме участь у Європейських іграх.
 
Журналісти зможуть поспілкуватися з Богданом Бондаренком, а також президентом ФЛАУ Ігорем Гоцулом та головним тренером з легкої атлетики України В’ячеславом Тиртишником.
 
Ви дізнаєтеся про повернення до змагань після майже дворічної перерви, тренування та плани Богдана Бондаренка з перших вуст. А Ігор Гоцул і В’ячеслав Тиртишник розкажуть про підготовку команди та новий формат DNA (Dynamic New Athletics), у якому і проводитиметься легкоатлетичний турнір на Європейських іграх у Мінську.
 
Після спілкування зі ЗМІ Бондаренко проведе тренування, після чого на всіх присутніх чекатиме фото- та автографсесія від Богдана.
 
Контакти для акредитації ЗМІ: (050)3103246, media@uaf.org.ua (Ольга)
Попередня статтяЮлія Чумаченко виграла змагання в Ерувіль-Сен-Клері
Наступна статтяМанеж та два стадіони у Запоріжжі: уроки та перспективи