Ірина Геращенко та Вадим Кравчук виграли «Володимирські висоти-2019»

250
27 липня легкоатлети з усієї України з’їхалися до Володимира-Волинського на Всеукраїнський турнір зі стрибків у висоту «Володимирські висоти-2019».

Спортивні змагання зі стрибків у висоту, ініціатором яких є майстер спорту України Вадим Кравчук, відбулися вшосте. Їх особливістю є участь як юних спортсменів-початківців, так і відомих атлетів: учасників та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів світу, Європи, повідомляє офіційний сайт Володимира-Волинського. Всього у «Володимирських висотах-2019» змагались 62 легкоатлети 4-ох вікових груп з Херсонської, Донецької, Тернопільської, Кіровоградської, Львівської, Київської, Житомирської, Волинської областей та Києва.

За результатами серед жінок 3-тє місце розділили Анастасія Матвійок із Володимира-Волинського та Христина Стефанишин (Тернопільська область), друге посіла Христина Кучина (Херсонська область), а перше завоювала Ірина Геращенко, яка встановила новий рекорд змагань серед жінок – 190 см.
Серед чоловіків 3-тє місце дісталося Владиславу Лавському (Львівська область), друге – Андрію Ковальову (Херсонська область), а перемогу вперше в історії змагань здобув володимирчанин Вадим Кравчук (220 см).

Нагороди переможцям вручали перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, перший віце-президент Федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк, депутат Володимир-Волинської міськради Валерій Зінкевич.