Боротьба за місце в Суперлізі (ОНОВЛЕНО)

257
Другий змагальний день на командному чемпіонаті Європи в Суперлізі, який триває в Бидгощі (Польща) можуть занести собі в актив не багато українців.
 
Лише двом вдалося вибороти у своїх дисциплінах місця в ТОП-3. Другими у бігу на 400 метрів з бар’єрами стала Анна Рижикова (55,61) та у стрибках з жердиною Марина Килипко (4.56, найкращий результат сезону). Чоловіча естафета 4х100 м (Ерік Костриця, Олександр Соколов, Ігор Бодров та Сергій Смелик) з результатом 39,02 спочатку була у фінальному протоколі четвертою, але через дискваліфікацію французів піднялася на третє місце. Окрім цього маємо четверте місце в потрійному стрибку у Ольги Саладухи (14.11). Також в актив собі може занести виступ Ярослав Ісаченков, який у стрибках у довжину став п’ятим з особистим рекордом – 7.91.
 
Таким чином, після 22-х видів з сорока, збірна України йде в загальному заліку на восьмому місці – 128 очок. Стільки ж мають чехи, але вони завдяки кращому показнику по найвищим зайнятим місцям, йдуть на сьомому місці, яке дає право на збереження прописки в Суперлізі. Отож, вся боротьба – попереду. Лідирують після двох днів господарі чемпіонату, збірна Польщі.
 
Photo by Running Creatives