Сергій Смелик: «Потрапляння в останній вагон при відборі на чемпіонат світу додало мотивації»

225
Українець Сергій Смелик вийшов до півфіналу чемпіонату світу з легкої атлетики, який триває у Досі (Катар).

 
Для виходу до півфіналу з бігу на 200 метрів напряму, спортсменам потрібно було потрапляти до перших трійок у своїх забігах. Смелик упевнено впорався з цим завданням, фінішувавши третім з результатом 20,39 с.
 
«Я набрав форму і поки що вдається її втримувати. Дай боже, щоб у півфіналі теж усе склалося, – говорить Сергій Смелик. – У першому колі моїм завданням було вийти з віражу у трійці, оскільки якщо на першій половині не зайняти одну з лідируючих позицій, потім буде складно. По сусідній доріжці зі мною біг призер чемпіонату світу канадієць Андре Де Грасс. Я за нього вчепився, і було видно, що на віражі не поступався. А на виході вже набрав свій хід, ближче до фінішу відчував, що позаду поряд зі мною нікого немає і, зрештою, став третім.
 
Те, що при відборі на чемпіонат світу потрапив в останній вагон, додало мені мотивації. Я вже встиг набрати форму, у мене були змагання. 6 вересня нарешті реалізував всі напрацювання і виконав норматив.
 
Попереду півфінал, і я докладу максимум зусиль у ньому, адже і для мене, і для українського спринту виступ на цій стадії змагань на чемпіонаті світу має велике значення. Тож завтра спробую втілити у життя мрію потрапити у фінал».