Жовтневі рішення Виконкому ФЛАУ

17
28 жовтня у Києві відбулося засідання Виконкому ФЛАУ.

 
Головний тренер збірної України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник відзвітував про виступ команди на чемпіонаті світу та чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій.
 
Після цього головні і старші тренери по видам відзвітували про підготовку та результати виступу національної збірної команди з легкої атлетики у 2019 році. Члени Виконкому ФЛАУ також заслухали звіти керівників ДП Східний і Західний центри олімпійської підготовки.
 
На розгляд членів Виконкому ФЛАУ були представлені проекти персональних складів Східного центру олімпійської підготовки з легкої атлетики, Західного центру олімпійської підготовки з легкої атлетики та збірної команди України з легкої атлетики на 2020 рік. Просимо уважно ознайомитися зі списками та у разі уточнень повідомити про них відповідним головним та страшим тренерам з видів.
 
За результатами виступів на чемпіонаті світу Виконком ФЛАУ ухвалив рішення виступити з клопотанням щодо призначення грошових винагород та почесних відзнак спортсменам-призерам, тренерам та іншим працівникам, які брали безпосередню участь у підготовці атлетів до цих змагань. Зокрема, щодо присвоєння Ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня Ярославі Магучіх (за друге місце на чемпіонаті світу), Марині Бех-Романчук – Ордену Княгині Ольги ІІ ступеня (за друге місце на чемпіонаті світу), Ользі Саладусі – Ордену Княгині Ольги І ступеня (за досягнення впродовж спортивної кар’єри).
 
Крім того було ухвалене рішення щодо клопотання про присвоєння звання Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Орнанджі Анатолію Івановичу, Пташнікову Євгену Миколайовичу, Ярощуку Василю Васильовичу, Степановій Тетяні Володимирівні, Сердюченку Олексію Олександровичу та Рудюку Володимиру Петровичу.
 
Наступне засідання Виконкому ФЛАУ відбудеться 8 листопада, а засідання Ради ФЛАУ – 9-10 листопада в Одесі.