Дуель Левченко – Магучіх продовжилася юніорським рекордом світу!

198
У Львові відбулися традиційні міжнародні змагання зі стрибків у висоту, присвячені пам’яті Олексія Дем’янюка. В них взяли участь практично всі найсильніші вітчизняні висотники, а також гості з Туреччини та Австрії.
 
У чоловіків лише «перестрибка» допомогла визначити переможця. Дмитро Нікітін з Житомирщини та кропивничанин Олег Дорощук синхронно брали висоти до 2.20 включно, а потім так само синхронно не зуміли взяти 2.23. Додаткова спроба на 2.23 також виявилася безуспішною. І лише коли планку опустили на 2.21, вдалося визначити найкращого – ним став Олег Дорощук. Бронзу тут здобув його земляк Дмитро Яковенко (2.15).
 
У жінок дуже швидко у секторі залишилася одна атлетка – дніпрянка Ярослава Магучіх. Юлія Чумаченко з Донеччини завершилася змагання з результатом 1.83, інші учасниці – 1.70. А Ярослава впевнено продовжувала впевнено брати висоту за висотою. 1.83, 1.86, 1.90, 1.95 були взяті з першої спроби, 1.99 – з другої. А потім – 2.01 з третьої! Це – найкращий результат сезону у світі. Ярослава тим самим перевершила показник Юлії Левченко (2.00), встановлений тиждень тому у Києві на «Різдвяних стартах». А ще це – новий юніорський світовий рекорд!
 
Оце так початок сезону у жіночих стрибках у висоту! Досі Ярослава та Юлія стрибали на різних змаганнях, отож поки що цього року їхнє суперництво має заочний характер. Будемо очікувати на очну боротьбу, де до технічної майстерності ще й додасться психологічне протистояння.
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.