Акредитація ЗМІ на чемпіонат світу-2020 з півмарафону

275
Фото (с)Валерій Білокрил
Розпочалася акредитація ЗМІ на чемпіонат світу з півмарафону, який 29 березня 2020 року прийматиме Гдиня (Польща).

 
Цей вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів і фотографів, які представляють офіційні друковані й Інтернет-ЗМІ.
 
Заявки на акредитацію надсилайте за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба) або на електронну пошту media@uaf.org.ua.
 
Кінцевий термін подачі заявок на акредитацію – 12 березня 2020 року.
 
Заявки повинні бути надруковані/написані на фірмовому бланку редакції з мокрою печаткою та підписом головного редактора і містити таку інформацію:
 
– ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;
 
– гарантію того, що журналісту/фотографу будуть відшкодовані всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Гдині під час чемпіонату світу, або гарантія від журналіста/фотографа щодо того, що вони гарантують оплату всіх вище зазначених коштів для себе.
 
Заявки, які не відповідатимуть зазначеним вимогам, розглядатися не будуть.
 
У випадку виникнення питань, ФЛАУ або Всесвітня легка атлетика можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на чемпіонат світу задля його висвітлення у ЗМІ.
 
Звертаємо вашу увагу також на те, що ФЛАУ надає код доступу до онлайн-системи реєстрації. Остаточне ж рішення щодо надання акредитації приймає Всесвітня легка атлетика.