Рішення Виконкому ФЛАУ про виступ команд ТФЛА у єдиній формі

271
На засіданні Виконкому ФЛАУ (23 січня 2020 р.) було розглянуте питання про виступ команд територіальних федерацій легкої атлетики України (ТФЛА) на національних змаганнях у єдиній формі.

 
Після розгляду питання члени Виконкому ФЛАУ ухвалили такі рішення:
– для команд ТФЛА, які виступатимуть у єдиній формі, надати заохочення у вигляді 25 відсотків від набраної кількості очок у командному заліку;
– винести на засіданні Ради ФЛАУ пропозицію про те, що з 1 квітня 2020 року жоден атлет/жодна атлетка команди ТФЛА, який/яка не буде у єдиній формі команди, не допускатиметься до участі у національних змаганнях.
 
Нагадаємо, що рішення щодо єдиної спортивної форми для команд ТФЛА на національних змаганнях було ухвалене ще на засіданні Ради ФЛАУ 16 вересня 2017 року. Згідно з ним, ТФЛА мали забезпечити команди своїх областей однаковою короткою формою з 1 січня 2019 року, а з 1 травня 2019 року – однаковою повною спортивною формою.
 
Питання щодо єдиної форми повторно піднімалося на засіданні Ради ФЛАУ у листопаді 2019 року. Серед ухвалених рішень з цього питання було, зокрема, рішення про те, щоб зобов’язати територіальні федерації легкої атлетики України забезпечити свої збірні команди з легкої атлетики єдиною формою та виступати у короткій формі з 01.01.2020, а у довгій – з 01.06.2020, а Суддівську колегію виконувати доручення Ради ФЛАУ від 16.09.2017 року про участь збірних команд з легкої атлетики у єдиній спортивній формі на національних змаганнях з легкої атлетики.
Попередня статтяАкредитація ЗМІ на чемпіонат світу-2020 з півмарафону
Наступна статтяРішення січневого Виконкому ФЛАУ