Метання на Київщині: ще один крок до мрії

272
Приємні новини надійшли з Київщини, з обласного Центру олімпійської підготовки в Терезине, що  поблизу Білої Церкви. Там незабаром може з’явитися база для легкоатлетичних метань. Деталі прес-службі ФЛАУ розповів виконуючий обов’язки директора Київського обласного ЦОП Василь Наумчук:
 
– В селі Фурси боруч з Білою Церквою ми з головним тренером збірної України з метань Максимом Островським видивилися чудове місце для будівництва бази для метань. Воно зручне і красиве, розташоване на березі річки. Ми вже замовили ескізний проект і включили цю справу до Програми розвитку спорту Київщини. Майбутня база відповідатиме всім сучасним вимогам – двоповерхове приміщення з невеличким готелем на 40-45 місць, фітнес-центром, штучне поле для міні-футболу, тенісний корт, медичний та реабілітаційний кабінети, столова, і , звісно, сектора для всіх видів метань. Одним словом все, щоб спортсмени мали змогу тут автономно жити і тренуватися.
 
 
Депутати Київської облради повністю підтримали наш проект, і на його реалізацію будуть виділені кошти з обласного бюджету – приблизно 30 мільйонів гривень. Проектувальники вже займаються ним, і наше завдання на цей рік – завершити безпосередньо проектування і віддати його у відділ капітального будівництва Київської області. Там вже будемо дивитися, коли до метального центру дійде черга. Адже, окрім всього іншого, наразі в області будується ще два спортивних об’єкти – зал для важкої атлетики в Білій Церкві та повноцінний легкоатлетичний манеж в Терезині.
Попередня статтяСергій Романчук: «Наталія Прищепа та Андрій Попеляєв здивовані та обурені коментарями під відео з їхнім тренуванням»
Наступна статтяВийшов з друку легкоатлетичний довідник «Статистика 2019»!