Нова висота Аліни Шух і повернення на п’єдестал Наталії Пигиди

320
Другий день чемпіонату України у приміщенні видався насиченим не лише на фінали, а й на емоції.

Почався він з того, що Олексій Касьянов не вийшов на старт змагань з семиборства. Проте хвилюватися довелося недовго. Олексій досить швидко заспокоїв уболівальників: «Зі мною все добре, я не травмувався. Причина не продовжувати змагання в іншому.

Після турніру у Таллінні відчував, що можу виступити набагато краще, показати вищий результат, ніж був в Естонії. Через це вирішив у Сумах змагатися не з окремих видів, а з семиборства.

У Таллінні змагання пройшли не зовсім легко, була досить сильна боротьба, довелося швидко бігти заключні 1000 метрів. Організм не встиг відновитися за десять днів. Після першого дня чемпіонату у Сумах відчув, що поліпшити найкращий результат сезону мені не вдасться, тому вирішив припинити змагання. Зараз дам організму відновитися і готуватимуся до Токіо».

Після першого дня змагань Касьянов йшов другим, а очолював таблицю Руслан Малогловець. У другий день він втримав лідерство і став чемпіоном України у приміщенні з результатом 5696 очок. Вадим Адамчук (5375) і Ярослав Богдан (5278) виграли срібну і бронзову медалі відповідно.

Касьянов хоч і припинив достроково змагання з семиборства, але на доріжки сумського манежу ще вийшов. Він змагався з бігу на 60 метрів з бар’єрами і фінішував четвертим (8,03 с). Переміг Віктор Солянов (7,95 с).

У змаганні п’ятиборок перемогла Аліна Шух. При цьому вона встановила особистий рекорд зі стрибків у висоту, вперше подолавши у манежі 1,90 метрів. За сумою п’яти видів Шух набрала 4503 очка. Дарина Слобода була другою (4393), а Ірина Рофе-Бекетова – третьою (4266). Лише трьох очок не вистачило для потрапляння на п’єдестал Анні Касьяновій. З сумою 4263 вона четверта.

Тетяна Мельник впевнено виграла змагання з бігу на 400 метрів (53,25 с). Наталія Пигида подолала дистанцію за 54,71 с і повернулася на п’єдестал чемпіонату України. А третьою стала бар’єристка Тетяна Безшийко (55,12 с). У змаганнях серед чоловіків статус лідера нинішнього сезону підтвердив Іван Будзинський: 46,99 с і перше місце.

Тетяна Петлюк (2.06,03 хв) і Євген Гуцол (1.49,52 хв) були поза конкуренцією з бігу на 800 метрів.

Сергій Никифоров виграв змагання зі стрибків у довжину, лиш на сантиметр випередивши Владислава Мазура (7,89 м і 7,88 м відповідно). Оксана Мартинова перемогла серед жінок (6,40 м).

Наталія Стребкова продовжує повернення на доріжки після травми. У Сумах вона перемогла з бігу на 3000 метрів (9.25,60 хв). Юлія Мороз стала другою (9.26,24 хв). Змагання серед чоловіків виграв Володимир Киц (8.07,20 хв).

Ольга Голодна стала чемпіонкою України у приміщенні зі штовхання ядра (17,29 м), а Яна Гладійчук – зі стрибків з жердиною (4,40 м).